Filtreleme
Marka

Renk


Fiyat Aralığı

Elektrik Süpürgesi

Hanımların en büyük yardımcısı ve kurtarıcısı olan ev aletleri arasında yer alan elektrik süpürgesi çeşitlerimize göz atmadan geçmeyin. Her türlü elektronik, beyaz eşya ve küçük ev aletleri gibi daha birçok ihtiyacınıza uygun ödeme seçenekleri ve uygun fırsatlar dahilinde sizlere sunmak adına hizmetinizdeyiz.

Elektrik Süpürgesi Modelleri


Üstelik kredi kartınızla güvenli ödeme seçeneği ile de ürünlerimize rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Sektöründe lider olan firmamız bünyesinde bulunan ürünlerimize garantimiz kapsamında sahip olabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Ev temizliği denilince akla ilk gelen elektrik süpürgesi modellerimizi inceleyin ve ihtiyacınız olan veyahut değiştirmeyi düşündüğünüz modeli sipariş ederek kullanmaya başlayın.

Elektrik Süpürgesi Fiyatları


Güvenilir, kaliteli ve hatasız şekilde teslim edilme koşulları ile sizde bu ayrıcalıktan faydalanın. Birçok ünlü markanın kaliteli ürünleri arasından kendinize hitap eden model, renk ve tarzdaki elektrik süpürgesi siparişinizi verin. Çeşitli ebat ve boyutlarda ve zengin aksesuar parçalarına sahip elektrik süpürgesi ile evinizin her köşesini farklı aparatlarıyla kolaylıkla temizleyin.

Su ile çalışan (ıslak) modelleri tercih ederek ister halılarınızı ve koltuklarınızı rahatlıkla temizleyin, isterseniz (kuru) susuz çalışan elektrik süpürgesi ile evinizin her köşesini kolaylıkla temizleyerek hijyen sağlayabilirsiniz.

Elektrik Süpürgesi Kampanyaları


Üstelik hem ıslak hem kuru olmak üzere ikisi bir arada fonksiyona sahip modelleri de tercih ederek, her iki kullanım amacından da yararlanabilirsiniz. Acele edin ve uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunulan fırsatları kaçırmadan sahip olmak istediğiniz ürünlerimizi tercih ederek indirimli olarak satın alın. 

Elektrik Süpürgesi

 

1
349,00 TL KDV Dahil
359,00 TL KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Ücretsiz Kargo
944,90 TL KDV Dahil
1.183,00 TL KDV Dahil
579,00 TL KDV Dahil
689,00 TL KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
659,00 TL KDV Dahil
779,00 TL KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
549,00 TL KDV Dahil
699,00 TL KDV Dahil
%21 İndirim
%21İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
109,00 TL KDV Dahil
264,00 TL KDV Dahil
%59 İndirim
%59İndirim
Ücretsiz Kargo

Sıralama Seçiniz

1