Samsung WW80H5410ES/AH A+++ 8 Kg 1400 Devir İnox Çamaşır Makinesi

0,00
Marka : Samsung
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺159,03 'den başlayan taksitlerle
:
Tavsiye Et

 

Samsung WW80H5410ES/AH Çamaşır Makinesi

 

10 yıl motor garantisi

 

 

 

Samsung çamaşır makinesinin Dijital İnvertör Motoru, üstün enerji verimliliği sunar, gürültüyü minimuma indirir ve uzun süreli performans sağlar. Daha güçlü performans ve daha az gürültü için güçlü mıknatıslar kullanırken Üniversal Motordan daha az enerji harcar. Ve bozulma yıpranma oluşturan fırçalamayı ortadan kaldırır ve yüksek kaliteli bileşenler ve eşsiz mekanik mühendisliği ile eşsiz bir dayanıklılık sağlar - çamaşır makinenizin ömür boyu kullanımını garantileyen 10 yıllık garanti ile desteklenir.

 

Eco Bubble

 

 

Çığır açan Samsung Eco Bubble teknolojisi, yıkama başlamadan önce deterjanı hava ve suyla köpürterek çamaşırlara konsantre deterjanlardan daha hızlı nüfuz eden temizleyici Köpükler üretir. Çamaşırları enerjiden tasarruf sağlayarak sıcak suda olduğu gibi soğuk suda da verimli şekilde yıkayın.

 

Ev dekorunuza zarafet katın

 

Ev dekorunuza zarafet katın 


Crystal GlossT Tasarımıyla ev dekorunuzu zenginleştirin. Sıradan, kutu gibi görünmek yerine çamaşır makinesinin ön yüzü daha estetik çekicilikte olabilmesi için biraz kıvrımlıdır. Kapak kenarına derin ve zarif bir şeffaflık katan Samsung'un Touch of ColorT teknolojisini barındırmaktadır. Çamaşır makinesinin organik tasarımını tamamlayan en hafif dokunuşunuza yanıt veren, düz düğme özelliğine sahip geniş ekrandır.

* Tasarım özellikleri modele bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Bırakın Akıllı Kontrol sizin yerinize problemleri teşhis etsin ve gidersin

  


Bir problem olduğunda çamaşır makinenizin sizi çözüm konusunda bilgilendirdiği için tamirci çağırmak zorunda kalmadığınızı hayal edin. Yeni Samsung çamaşır makinesi yenilikçi Akıllı Kontrol özelliğiyle gelmektedir. Akıllı Kontrol hataları ilk başladığında saptar, teşhis eder ve LED görüntülemeli bir akıllı telefonun kullanılmasıyla kolay sorun giderme çözümleri sağlar. Kullanıcı kılavuzunuza bakmanız bile gerekmez - Gerçekten bir baş ağrısı olmadan sorunu düzeltebilirsiniz.


Lekeleri çıkarma - ve ilave adımlar

 

  


Giysileriniz bir çok şekilde kirlenebilir. Onları temizlemenin tek bir benzersiz yolu vardır. Leke Çıkarma, derin, nazik ve etkin şekilde giysileri temizlemek için Eco BubbleT teknolojisini kullanır. Daha az yaygın olanlarla birlikte şarap, domates, kan, çikolata ve çimen gibi en yaygın lekeleri çıkarın.

 

  


Eco Drum Clean (Eko Temiz Kazan)

Kadranı Eco Temiz Kazan üzerine getirerek kazanı giysilerinizi temizlediğiniz kadar kolay yıkayın. Çevreyle dost temizleme döngüsü deterjan kalıntısını ve kir oluşumunu sert kimyasallar olmadan çıkarır. Kazanı ne zaman temizleyeceğinizi bilmiyor musunuz? Her 40 yıkamadan sonra bunu size hatırlatan bir alarm çalar.


  


Son Hafıza

Ayarları değiştirmeden art arda çamaşır yıkıyorsanız her seferinde döngüyü yeniden programlamanız gerekmez. Son Hafıza, çamaşır makinesi kapatılsa bile kullanılan son ayarı saklar. Sadece başlata basın ve diğer partiyi yıkayın. Tasarruf ettiğiniz zaman katlanarak artacaktır.

  


Elmas Kazan

Şık Elmas Kazan yapısı güçlü ama nazik bir yıkama performansı sunar. Daha küçük su delikleri kumaşların takılmasını ve hasar görmesini engellerken elmas kabartmalı kazan, giysileri benzersiz şekilde tasarlanmış olan kazanda nazikçe hareket ettirir. Derinlemesine temizlikle kumaşa özen gösterin.


  


Hızlı Yıkama

Çok meşgul olduğunuzda bile Hızlı Yıkama ile çamaşırınız için zaman ayırabilirsiniz. Sadece 15 dakikalık Quick Wash (Hızlı Yıkama) düğmesine basın ve bir partiyi 15 dakikada yıkayın. Parti boyutuna ve programınıza dayalı olarak zamanlayıcı ayarlarını değiştirin (seçenekler şunları içerir: 15, 20, 30, 40, 50 ve 60 dakika).


Ceramic Heater Plus 


Ceramic Heater Plus

Ceramic Heater Plus, sert su kireçlenmesini azaltan özel bir kireçlenme oluşumunu önleyici kaplama özelliğine sahiptir. Bu nedenle ısıtıcının dayanıklılığını arttırarak daha etkin şekilde çalışır.