Saç şekillendirici ürünlerinin en ucuzu ve kalitelisi

Saç şekillendirici ürünlerinin en ucuzu ve kalitelisi

Arnica Venüs Saç Şekillendirici Maşa

Braun, Remington, Babyliss, Philips, Arzum gibi markaların  ürünlerine göre fiyatıyla dikkat çeken Arnica Venüs Saç Şekillendirici ürünü, kalitesi ve sunduklarıyla da bu markaların ürünlerininden çok arta kalmıyor.  Malzeme kalitesi ve ele kolay oturması ile oldukça kolay kullanım sunuyor. Lcd göstergesi sayesinde sıcaklık kontrolünü tamamen size bırakıyor. Ürünü çalıştırdıktan dakikalar içerisinde istediğiniz sıcaklığa geliyor. Mandalı tek hareketle kapatıp dilediğiniz görünüme kavuşuyorsunuz. Kendi yaratıcılığınızla beraber bu ürünle harikalar yaratmanız mümkün.

Sizler için bu ürünü belli başlıklara göre inceledik.

Ergonomi ve kullanım

Arnica Venüs saç şekillendiricisini ilk başta elinize aldığınızda biraz büyük gelebilir fakat ele kolayca oturuyor.  Döner kablo başlığı kullanım sırasında hiç bir şekilde takılma yapmıyor. Kablo kullanım esnasında çok rahat hareket edebiliyor. Bu da size kolay kullanım sağlıyor.

Ürünün ısınmasına gelecek olursak, çok kısa bir sürede ürün istediğiniz sıcaklığa kolaylıkla geliyor. Gövdede yer alan mandal kolaylıkla kilitlenebiliyor ve bu sayede istediğiniz görünüme kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

Gövde Malzemesi

Kaliteli plastik gövde ısı iletimini minimuma indiriyor. Hatta ilk kullanımda ısısı çok düşük gelebilir. Arnica Venüs Saç Şekillendirici ile saçınızı şekillendirirken herhangi bir sıcaklık hissetmeden kolaylıkla hareket edebiliyorsunuz. Maşa kısmı kaliteli malzemeden üretilmiş kısa sürede ısınıp kısa sürede soğuyabiliyor. Kaliteli malzemesi günlük kullanımda uzun yıllar rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak gibi duruyor.

saç şekillendirici

Saça Şekil Verme

Arnica Venüs saç şekillendirici 60 w güce sahip. Her türlü saç şeklini elde etmek için oldukça yeterli bir güç. Üzerindeki ayar düğmeleri sayesinde sıcaklığı ayarlayıp kolaylıkla dilediğiniz saç şekline sahip oluyorsunuz. Üzerinde yer alan lcd ekranından sıcaklığı görüntüleyebiliyorsunuz.  Silindir yapısı sayesinde saçınızın kırılmasına engel oluyor. Arnica Venüs saç şekillendirici ile kıvırcık, dalgalı ya da düz görünüme dakikalar içerisinde ulaşmanız mümkün.

arnica venüs saç şekillendirici
Fiyat

Ürünün 59TL’lik fiyatını göz önüne alırsak, bu fiyata alınabilecek en iyi saç şekillendirici diyebiliriz.  Diğer markaların sunduğu temel çoğu özellik bu üründe mevcut. Saç şekillendirici diyince akla belki arnica gelmiyor ama fiyatıyla ve sunduğu özelliklerle verdiğiniz paranın hakkını sonuna kadar veriyor. Ürünü buradanalabilirsiniz.

Etiketler: Arnica Venüs Saç Şekillendirici Maşa
Aralık 28, 2018
Listeye dön