Izgara Keyfi Hotpoint VG 120 ile Kesintiye Uğramasın!

Izgara Keyfi Hotpoint VG 120 ile Kesintiye Uğramasın!

Hotpoint VG 120 ile Izgara Keyfi Kesintiye Uğramasın!

hotoint-vg-150

Sağlıklı mutfak anlayışına yeni bir yorum getiren Hotpoint VG 120 GHXO-106011 Dikey Izgara modeli, dumansız özelliğiyle evde de ızgara keyfi sürmek isteyenlerin en büyük yardımcısıdır. Günün her saati farklı malzemeler kullanılarak yeni tarifler deneyebilir ve beslenme şeklinizi uzmanların önerdiği şekilde yenileyebilirsiniz.

Az Yağ Çok Lezzet!

hotpoint-dikey-ızgara

Yiyeceklerin hazırlanması aşamasında tavada kızartmaya oranla çok daha az yağ çeken Hotpoint VG 120 GHXO-106011 Dikey Izgara, kullanılan malzemelerin tadının ortaya çıkmasını sağlar. Hazırlık aşamasında mutfak ve yemek yenecek mekanın daha az kokmasını sağlayan özelliklere sahip olan ızgarayla en lezzetli ve sağlıklı tarifleri istediğiniz zaman kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Mevsim sebzeleriyle hazırlanacak ana öğünler veya salata hazırlığında kullanılacak olan dikey ızgara modeli özellikle diyet yapan ve sağlığı için beslenmesine özen gösterenler tarafından tercih edilmelidir. Yemekleri hızlı ve lezzet kaybı yaşamadan hazırlayan model, spordan sonra hafif bir atıştırmalığa ihtiyaç duyanlar için en uygun ızgara olarak düşünülebilir. Oldukça az yer kaplayan modeli her zaman tezgahta hazır tutarak her öğün için kendiniz ve sevdiklerinize farklı lezzetler hazırlayabilirsiniz.

vg-120-ızgara

Hotpoint VG 120 GHXO-106011 Dikey Izgara Ürün Özellikleri

1200 W gücündeki ızgara, 5 farklı ısı ayar sistemiyle kullanılan malzemelerin özelliğine ve ihtiyacına uygun pişirme sağlar. Zaman ayarı hayatınızı kolaylaştırırken yemekleriniz pişerken siz de kendinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. LED ışıklı gösterge ve ısı kontrolü sayesinde yemekleriniz tam zamanında istediğiniz seviyede pişerek sofraya gelmeye hazır hale gelir. Tezgahta ızgaraya dizilen ürünler kitlenerek cihaz içine yerleştirilir ve eşit zamanda servise hazır hale gelir.

Etten sebzeye, şarküteri ürünlerinden balığa kadar farklı ürünleri sahip oldukları lezzeti ortaya çıkaracak şekilde pişirme sağlayan ürün, akıllı olduğu kadar da doğaya saygılı çalışma prensibiyle yeni nesi ev aletlerinin en özel örneği olarak görülebilir. Daha az yağ ile dumansız bir ortamda hazırlanan yiyecekler, çift yönlü pişirme özelliği sayesinde daha hızlı hazırlanabilir. Dikey ızgara içine et ve sebzeler birlikte konarak tek pişirme işlemiyle ana öğün hazırlanabilir.

Bu özelliğiyle pratik bir kullanıma sahip olan Hotpoint VG 120 GHXO-106011 Dikey Izgarada istenmeyen yağ cihazın altındaki bölümde toplanır ve bu özellik kullanım kolaylığının yanı sıra kolay temizlik imkanı sağlar. Küçük mutfaklar ve iç içe geçmiş yaşam alanlarında her türlü yiyeceğin sağlıklı bir şekilde pişmesine ve dumansız bir ortamda keyifli sofraların kurulmasına yardımcı olan ürün, her öğünde yeniden taze yemek pişirmek isteyen ve kilosuna özen gösteren kişiler için özel bir yardımcı olarak görülebilir.

Etiketler: Izgara Keyfi Hotpoint VG 120
Aralık 28, 2018
Listeye dön