beyaz-esya-kargo 

Tüm Beyaz Eşya Ürünlerinde ve Klimalarda, Tüm Türkiye'ye kata Teslim ve ücretsiz kurulum imkanı

onlineportakal.com Türkiye'nin her yerine satış ve ürün teslimatı sağlayabilmektedir. Vermiş olduğunuz beyaz eşya, klima ve 43 inç üzeri ekran televizyon siparişlerinizin teslimatları PORTAKAL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş. güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz Horoz Lojistik tarafından yapılmaktadır. Ürünler depo stoğunda ise 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo teslimatı sonrasında 3 İş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Beyaz Eşya, klima ve 43 inç üzeri televizyonlarda, ürünler horoz lojistik anlaşmamız sayesinde istisnasız tüm Türkiye'de kata kadar teslim edilmektedir. Ankara ve İstanbul dışındaki iller için, ilgili markanın servisi aranıp, ücretsiz kurulum talebi açılmalıdır. Ürün teslimatından sonra, servis gelip ürün kurulumunu gerçekleştirip, garanti sürecini başlatmaktadır. 

Ürünlerin hacimlerinden kaynaklı olarak, apartman girişinden, merdivenden sığmaması durumlarında, yetkili servis tarafından, ürün demonte edilip, kata kadar taşınıp yeniden katta montajı gerçekleştirilmektedir. 

Kargo takibi, onlineportakal.com üzerinden entegre bir şekilde takip edilememektedir. Kargo takip numaraları tarafınıza manuel olarak gönderilecektir. Bu sayfadan, kargo takibini gerçekleştirebilirsiniz.