1 - Ürünü satın aldıktan sonra kurulum formu ve faturayı www.samsung.com/tr/tv_degisim_kampanyasi  adresinden yüklenecektir.

2 - Yüklenen fatura ve servis formunun kontrolü Samsung Electronics tarafından yapıldıktan sonra tüketiciye SMS bilgilendirmesi yapılacaktır. 

3 - Web sitesine başvuru tarihinden itibaren 30 gün içerisinde tüketicinin değişim desteği hakedişi, tüketicinin beyan ettiği banka hesabına Samsung Electronics tarafından yapılacaktır. 

4 - Kampanya"eski TV'yi getir yenisini götür" kampanyası değildir.Bu nedenle eski Televizyonunuzu iade etmeniz gerekmemektedir.

 

SAMSUNG DEĞİŞİM KAMPANYASI KOŞULLARI

 • Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. ('Samsung') tarafından düzenlenen Değişim Desteği Kampanyası ('Kampanya') kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya Koşulları belgesinde ('Belge') ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup (Belge'deki ve diğer alanlardan duyurulacak şartlar topluca 'Koşullar' olarak adlandırılacaktır), Kampanya'dan yararlanmak isteyenler, işbu Koşullar'ı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

 • Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya'ya katılan satış noktalarından 19.01.2016 - 28.02.2016 tarihleri arasında satın alınmış Samsung marka 88JS9500, 78JS9500, 75JU7000, 65JS9000, 55JS9000, 65JU7500, 65JU7000, 55JU7500, 55JU6610, 55JU7000, 60JU6470, 55JS7200, 50JS7200 model televizyonlar ('Ürün/ler') için geçerli olup; bu Ürünler'den birini alan tüketiciler, Koşullar'ı yerine getirmeleri durumunda model bazında değişen miktarda (aşağıda belirtilmektedir) destek almaya hak kazanacaklardır.

 • Kampanya kapsamındaki Ürünler stoklarla sınırlı olup; Kampanya'ya sadece T.C vatandaşı bireysel tüketiciler katılabilir, tacirler Kampanya'dan faydalanamazlar.

 • Ürünler'i belirtilen tarih aralığında alan tüketicilerin, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi'ni arayarak Ürünler'in kurulumunu 15.03.2016 tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir.

 • Ürün kurulamlarını bu şekilde gerçekleştiren tüketciler ardından 17.03.2016 tarihine kadar www.samsung.com/tr/tv_degisim_kampanyasi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurmalı ve Ürün faturası ile servis kurulum belgelerinin renkli ve okunaklı  fotoğraflarını yine aynı forma yüklemelilerdir. Kampanyaya katılan tüketicinin, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.

 • Formda istenen bilgiler; isim, soyisim, adres, TC Kimlik Numarası, adres ve formda belirtilen tüketiciye ait Türkiye'deki bankalardan birinde bulunan bir hesap numarası ve IBAN bilgileridir. Destek ödemesinin yapılacağı banka hesabının, adına fatura düzenlenen ve Kampanya'ya katılan tüketiciye ait olması gerekmektedir. Kampanya katılımında sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Koşullar'a uygun olması durumunda, Kampanya'dan faydalanılabilecektir.

 • Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin Kampanya kapsamındaki faydaların sağlanması amacıyla 3. Kişiler ile paylaşacağını kabul etmektedirler.

 • Bu şekilde formu dolduran katılımcılara, başvuralarının incelemeye alındığına ilişkin bir SMS bilgilendirmesi yapılacaktır. Katılımcının eksik veya yanlış bilgi girdiği durumlarda, yine bir SMS bilgilendirmesi yapılarak, düzeltmenin nasıl yapılacağı belirtilecektir.

 • İncelemenin tamamlanmasının ardından, tüm Koşulları yerine getirdiği tespit edilen katılımcıya 'belirtilen banka hesabına 30 gün içinde destek ödemesinin yapılacağını' belirten 2. Bir SMS gönderilecektir. Koşullar'ı yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili destek ödemesine hak kazanamadıkları bilgisi SMS ile iletilecektir. 

 • Modele Göre Sağlanacak Destek Bedelleri Listesi

 • Yukarıda yer alan tabloda belirtilen model bazında değişen destek ödemeleri 2. SMS'in ardından 30 gün içinde, Samsung'un işbu Kampanya'daki 3. Parti Ajansı aracılığı ile yapılacaktır. İlgili destek ödemesi hesaba aktarıldığında son kez SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Verilen hesap bilgilerinin yanlış olmasından ötürü kaynaklanabilecek tüm sorunlarda münhasıran katılımcı sorumludur, Samsung herhangi bri sorumluluk kabul etmemektedir. Destek ödemesinin yapılacağı SMS ile belirtilmesine rağmen, 30 gün içinde ödemesi yapılmayan katılımcılar, Samsung'un çağrı merkezini arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmalılardır.

 • Destek bedeli, herhangi bir eski ürün iadesi için yapılmamakta olup, Samsung eski ürünleri toplama işlemi gerçekleştirmemektedir. İlgili destek bedeline tüm vergiler dahildir. Bu destek ödemesinin vergilendirilebilir kazanç oluşturduğu durumlarda tüm vergi yükümlülükleri münhasıran katılımcının sorumluluğundadır, Samsung'un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya dahil olan Ürünler'de iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'dan doğan istisnalar hariçtir). Ürün'ün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda tüketiciye ödenen destek bedelinin de iade edilmesi gerekmektedir.

 • Samsung'un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya'yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Koşullar'da herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, Web-Sitesi'nde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.

 • Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez, bir tüketici en fazla bir başvuru hakkına sahiptir, 2. Bir Ürün için Kampanya'ya katılamaz.

 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/tv_degisim_kampanyasi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.