Arnica Karizma EB261 Erkek Bakım Seti

Marka : Arnica
İndirim Oranı : %29 İndirim
₺29,17 'den başlayan taksitlerle
arnica 3

 

ARNICA KARİZMA EB261

 

Erkek Bakım Seti Son teknoloji özelliklere sahip Arnica Karizma EB261 Erkek Bakım Seti; erkek bakımında en iyi deneyimini yaşatıyor.

 

Erkek bakımı için gerekli olan ürünlerin bir araya getirilmesiyle oluşan set; kablosuz pratik kullanımı ile her zaman yanınızda oluyor.

Saç, sakal, burun - kulak kılı gibi tüm tıraş işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz Karizma EB261 Erkek Bakım Seti; paslanmaz çelik bıçaklarıyla dikkat çekiyor.

 

Birçok işlemi aynı anda gerçekleştirebileceğiniz bakım seti içerisinde; detay bıçakları, ölçü tarakları gibi yardımcı ürünler bulunuyor.

 

Kesme başlığı, tıraş başlığı, hassas kesim başlığı, burunkulak kılı kesme başlığı, sakal kesim başlığı gibi başlık çeşitleri de set içeriğinde yer alıyor. Ayrıca sakal kesim başlığı için farklı boyutlardaki 4 bağlantı tarağı ve kesme başlığı için tarak, temizleme fırçası, adaptör ve şarj altlığı da model parçaları arasında bulunarak bakım anınızı kolaylaştırıyor.

 

Şarj edilebilir çok fonksiyonlu saç kesme makinesinden, burun kulak kılı ucu kesme ve tıraş gibi birçok işlemi aynı ürünle gerçekleştirmeniz mümkün oluyor.

 

Kablosuz kullanımıyla yanınızda rahatlıkla taşıyarak karizmanızı daima koruyabileceğiniz, siyah renge sahip EB261 Erkek Bakım Seti modelini sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.

 

  

 

Teknik Özellikler

 

. Burun kılı ucu ve traş

. Detay bıçakları

. Ölçü tarakları

. Şarj edilebilir çok fonksiyonlu saç kesme makinesi

. Kesme başlığı

. Tıraş başlığı

. Hassas kesim başlığı

. Burun/kulak kılı kesme başlığı

. Sakal kesim başlığı

. Kablosuz kullanım

. Paslanmaz çelik bıçaklar

. Sakal kesme başlığı için 4x bağlantı tarağı (3mm, 6mm, 9mm, 12mm)kesme başlığı için 1x tarak, 1x temizleme fırçası, 1x adaptör ve 1x şarj altlığı