Blender Seti

Mutfak aletleri alanında en çok kullanımına ihtiyaç duyulan ürün blender seti olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Bizler de bu durumu göz önüne alarak en kaliteli markalardan en kullanışlı ve özellikleri fazla olan blender seti ürünlerini sunmaktayız. Mutfaklarınızda kullanımına oldukça ihtiyaç duyduğunuz blender seti takımları mutfak ürünleri kategorimizde yer almaktadır.


Blender Seti Fiyatları

Onlarca çeşidiyle ve renk seçenekleriyle mutfak dolaplarınıza ve tezgah renklerinize uygun olanları seçmenize fırsat vermektedir. Yepyeni renklerin kullanılarak üretildiği blender seti takımlarını da eskiye dönük nostaljiyi andıran takımları da ya da tamamen sizlerin tercihine bırakılmış bir şekilde olan takımları da satışta bırakmaktayız. Özellikle bayan müşterilerimizin çok fazla uğradığı ve alışveriş yapmadan çıkamadığı kategorimiz olan mutfak kategorimizde birbirinden farklı onlarca ürün yer almaktadır. Bu ürünler uzun ömürlü garantileri sayesinde oldukça fazla kullanıma sahiptir.


Blender Seti Modelleri

Tamamen müşteri odaklı ve ihtiyaca yönelik çalıştığımızdan dolayı her zaman en kaliteli ürünleri sunmaya her zaman müşterilerimizi en hat safhada memnun etmeye gayret göstermekteyiz. Ödeme seçeneklerinden faydalanmanız için sizlere farklı kolaylıklar da sunmaktayız.


En uygun Blender Seti Fiyatları

İster beyaz eşyalardan, ister blender setlerinden, ister televizyonlardan, ister akıllı cep telefonlarından, ister mobilyalardan, ister TV ünitelerinden, ister ev ve bahçe aksesuarlardan isterseniz de aklınıza gelen tüm elektronik cihazlardan rahatça alışveriş yapabilirsiniz. Sizlere bu güveni aşılamayı bir görev olarak bilmekte ve daimi olarak hizmetimize devam etmekteyiz. 

Blender Seti

Tüm Markalar
1
164,00 TL KDV Dahil
185,00 TL KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
1.867,00 TL KDV Dahil
1.999,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo

Sıralama Seçiniz

1