Fakir Süpürge

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz, deneyimlerimiz ve birikimlerimiz sayesinde her zaman en iyi marka ürünleri sunmaya devam etmekteyiz. Özellikle ev aletleri ve elektronik cihazlar kategorilerimize daha da yoğunluk gösterilmektedir.

Fakir Süpürge Fiyatları

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar göstermekte ve her zaman bu ilkemizi koruyarak satışlarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ev aletleri içerisinde en gerekli olan elektrikli süpürgeler alanında müşterilerimiz en çok fakir süpürge modelini tercih etmektedirler.

Bizler de bu tercih yoğunluğunu göz önünde bulundurarak fakir süpürge modellerinde kapasiteyi arttırmaktayız. Pek çok elektronik cihaz ve ev aleti sayesinde müşterilerimizden her daim olumlu yanıtlar, dönütler ve eleştiriler almaktayız.

Fakir Süpürge Servis

Kullanım açısından oldukça rahat bir kullanıma sahip olan fakir süpürge ile evlerinizde zerre kadar toz kalmayacaktır. Sizler de sunmuş olduğumuz geniş ürün yelpazesi ile fakir süpürge marka elektrik süpürgesini tercih ettiğinizde oldukça memnun kalacaksınız.

Fakir Süpürge Kampanyaları

Farklı renk, desen ve ebat seçenekleriyle uyumlu fiyatlar sunmaktayız. Fiyat seçenekleri arasında ise indirimlere, kampanyalara ve sezonluk iniş ve çıkışlara yer vermekteyiz. Her zaman ihtiyaç odaklı faaliyet göstermek ilk hedefimiz olarak geçmektedir. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tüm ürünlerimizden sahip olabilirsiniz. Elektrik süpürgeleri arasında ise fakir markadan yana tercihinizi kullandığınız takdirde evlerinizi her gün süpürmek zorunda kalmayacaksınız. Çünkü bir kere süpürdüğünüzde tek toz zerreciği dahi kalmayacak ve günlerce ferah bir şekilde rahat edebileceksiniz. En uygun fiyatlarımızla sizleri bekliyoruz. 

Fakir Süpürge
Tüm Markalar
1
692,37 TL KDV Dahil
989,00 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
399,00 TL KDV Dahil
419,00 TL KDV Dahil
%5 İndirim
%5İndirim
Ücretsiz Kargo
233,24 TL KDV Dahil
269,00 TL KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Ücretsiz Kargo

Sıralama Seçiniz

1