Samsung RS727CQRASL/TR A+ 735 Lt İnox NoFrost Gardırop tipi Buzdolabı

Samsung RS727CQRASL/TR A+ 735 Lt İnox NoFrost Gardırop tipi Buzdolabı

Marka : Samsung
* 471,61 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

 

Samsung RS727CQRASL/TR Buzdolabı

  

Ses Seviyesi : 40 dB


Soğutucu Net Hacmi : 483 lt


Dondurucu Net Hacmi : 252 lt


Yıllık Enerji Tüketimi : 490 kWh


Yükseklik : 1765 mm

Genişlik : 908 mm

Derinlik : 868 mm


Ağırlık : 147 kg


  • Yeni Samsung gardırop tipi buzdolabı ile gelecek yıllar boyunca modernliğin, zarafetin ve enerji verimliliğini teknoloji ile mükemmel uyumunun keyfini süreceksiniz.

 

 

Buzdolabı içinde buzdolabı

 

Buzdolabı içinde buzdolabı.

  

 

 

 

 

CoolSelect ZoneT, içindeki şeye bağlı olarak sıcaklığı ayarlamanızı sağlayan bağımsız kontrol edilen, çok yönlü bir bölmedir. Gıdaları çeşitli sıcaklık ayarlarında saklamak için dört ayar arasından seçim yapın: 0 Zonu, Soğutma ve Hızlı Soğutma. Bu size, maksimum tazeliği sürdürmek için özelleştirilmiş bir ortam oluşturarak bu çekmece içerisinde herhangi bir gıda türünü saklama esnekliği sunar.

 

 

 

İçecekler ve enerji tasarrufu sunar

 

İçecekler ve enerji tasarrufu sunar 

 

Kapağa yerleştirilmiş olan Geniş Home Barı, size rahatlık sağlarken ve enerji tasarrufu imkanı sunar. Buzdolabının kapağı açmaya gerek kalmadan soğutulmuş bir içeceği ya da birkaç tanesini alın. Bu soğuk havayı içeride tutar ve buzdolabınızın elektrik kullanımını azaltır. 302 mm genişliğindeki Geniş Home Barı, önceki modellerden daha geniş olması sayesinde ferah ve rahat bir kullanım sağlar. Kapağı içecekleri koymak için geçici bir raf görevi yapar.

 

 

Enerji tasarrufunun, sessizliğin ve 10 yıllık garanti kapsamının keyfine varın. 


 

Enerji tasarrufunun, sessizliğin ve 10 yıllık garanti kapsamının keyfine varın


Sürekli başlayıp, duran geleneksel kompresörlere benzemeyen Samsung'un Dijital İnvertör Kompresörü, nem seviyelerine ve kullanım şekline dayalı olarak ince ayarlamalar yapar. Bu sayede istediğimiz sıcaklığın sabit ve sürdürülebilir olmasına yardımcı olurken daha uzun süreyle ve sessiz kullanım sağlayacak şekilde kompresördeki aşınma ve yıpranmayı azaltır ve sesi minimum seviyede tutar. Daha düşük elektrik tüketimiyle birlikte gelen gönül rahatlığı ve 10 yıllık garantinin keyfini sürün.

 

 

 

Seçkin stil, dayanıklı tasarım

 

Seçkin stil, dayanıklı tasarım 

 

Yeni su pınarı tasarımı ile bir bardak filtrelenmiş buzlu su ferahlığından daha fazlasını yaşayın. Seçkin krom kaplama, su pınarının dayanıklılığını arttırırken mutfağınıza zarif bir hava katar. Rahat tek elle kullanım için tasarlanmış olan tek evyeli su pınarı mutfağınızdaki yaşamı hiç olmadığı kadar çekici hale getirir.

 

 

Modernizmin zarafetle erişilebilen tasarımı  


 

Modernizmin zarafetle erişilebilen tasarımı

 

Ada Tipi Gizli Kapı Kolları dikkat çekici, ancak dışarı çıkıntı yapmayan yenilikçi, zarif bir tasarım öğesidir. Kapağın içine doğru olan kapı kolları buzdolabının düzgün görünümünü ve mutfağınızın modern dekorunun her ikisini de güzelleştirmektedir. Kapı kolları dışarı çıkıntı yapmadığından hiçbir zaman çarpma konusunda endişe etmeniz gerekmez. Ayrıca kapıyı çok fazla güç harcamadan rahatlıkla açmanızı sağlayan bir tasarımla donatılmıştır. Sonuçta bu cihazın amacı hayatınızı kolaylaştırmak değil mi?

 

 

Twin Cooling PlusT Sistemi size her iki dünyanın en iyisini sunar  


 

Twin Cooling PlusT Sistemi size her iki dünyanın en iyisini sunar

 

Samsung'un gardırop tipi yeni buzdolabı, buzdolabı ve dondurucu bölmelerinde optimum nem seviyesini korumak için iki ayrı hava akışı ve hassas sıcaklık kontrolünü kullanır. Bu Twin Cooling PlusT Sistemi, elmalarınızı taze tutmanıza yardım eder, dondurmanızın kendi doğal tadında ve buz küplerinin buzdolabında sakladığınız sarımsaklı ekmek gibi kokmasına son verir.