Hotpoint Ariston EcoTech E2BLH 19213 F (TK) A+ 474 Lt No-Frost Buzdolabı

Marka : Ariston
İndirim Oranı : %18 İndirim
₺244,92 'den başlayan taksitlerle
hotpoint 3

Hotpoint Ariston EcoTech E2BLH 19213 F (TK) A+ 474 Lt No-Frost Buzdolabı

 

Hotpoint-Ariston E2BLH 19213 F (TK) A+ 474 Lt NoFrost Buzdolabı, az kullanılan dondurucu kısmı aşağıya, çok kullanılan soğutucu kısmı ise üste alan tasarımıyla kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Hamileler ve yaşlılar için oldukça pratik olan bu buzdolabı sayesinde daha az eğilmek zorunda kalınıyor. Sade ve modern dış görünüşüyle mutfakta şık bir görünüm oluşturmayı başaran ürün depolama kapasitesiyle de göz dolduruyor. Çok sayıda gıda, yiyecek ve içeceği aynı anda depolayabilmek isteyen kullanıcılar için sunduğu geniş depolama ile ideal bir nitelik taşıyor. Dolabın iç alan tasarımında yer alan kullanıcı dostu özellikler eşyaları dolaba yerleştirmeyi kolaylaştırıyor. Yumurtalar için oluşturulan bölmeler sayesinde yumurtaları kırılmadan saklamak mümkün hale geliyor.

 

Dondurucu bölmede bulunan buz kalıpları oluşturmaya yardımcı aparatlar yardımıyla buz elde etmek ve acil durumlarda bunları kullanmak oldukça kolay bir hal alıyor. Nofrost dondurma özelliği dondurucu kısımda karlanma oluşmasının önüne geçerek sağlıklı ve hızlı bir dondurma işlemi gerçekleştiriyor. Hem dondurucu bölmede hem de soğutucu bölmede yer alan kapı kolları, dolabın daha kolay bir şekilde açılabilmesine yardımcı oluyor. Mıknatıslı olma özelliği taşıyan dolap, kapıların daha kolay kapatılabilmesini sağlayarak fazladan enerji harcanmasını önlüyor. Sebzeler ve meyveler için oluşturulmuş olan plastik bölmeler aracılığıyla bu ürünleri rahat bir şekilde yerleştirmek ve yemek hazırlarken daha çabuk bulmak kolaylaşıyor.

 

Enerji Verimliliği Sağlayan Buzdolabı

 

Hotpoint-Ariston E2BLH 19213 F (TK) A+ 474 Lt NoFrost Buzdolabı, A+ enerji verimliliği sınıfında kendisine yer bularak elektrik tüketimi konusunda kullanıcılarını memnun ediyor.

Elektrik kesintisi durumunda 20 saat boyunca içerisindeki ürünleri muhafaza edebilmesiyle güven veriyor.

43 desibellik çalışma sesi seviyesine sahip olan bu buzdolabı ev ortamının sessizliğini destekleyerek daha konforlu bir yaşama yardımcı oluyor.

474 litreye ulaşan toplam brüt hacim kapasitesi sayesinde geniş bir kullanım alanına imkân sağlıyor.

113 litre seviyesine ulaşan derin dondurucu bölgesinin brüt hacmi dondurulmuş gıdaları rahat bir şekilde depolamayı mümkün kılıyor.

Süper soğutma fonksiyonu bulunan Hotpoint-Ariston E2BLH 19213 F (TK) A+ 474 Lt NoFrost Buzdolabı acil durumlarda kullanıcılarının yardımına koşarak kısa süreler içerisinde dondurma işlemi gerçekleştirebiliyor.

Yönü değişebilir kapısı ile kullanıcılar için yerleştirme ve kullanım kolaylığı oluşturmayı başararak takdir topluyor. Üç adet rafı sayesinde farklı türden ürünlerin farklı raflara yerleştirilebilmesi sağlanıyor. Cam raflar portatif özellikleri ile kolayca sökülüp hızlı bir şekilde temizlenebiliyor. Hijyen kontrol sistemine de sahip olan Hotpoint-Ariston E2BLH 19213 F (TK) A+ 474 Lt NoFrost Buzdolabı, sağlıktan ödün vermek istemeyen tüketiciler için ideal nitelikler taşıyor. Büyük şişelere de uygun olan raf özellikleri sayesinde büyük boyutlu şişelerin dolaba daha kolay bir şekilde yerleştirilebilmesi sağlanıyor.

 

İleri Teknolojiye Sahip Buzdolabı

Ürün Tipi: Kombi Tipi

Enerji Sınıfı: A+

Brüt Hacim: 474 Lt

Dondurucu Kısım Brüt Hacmi: 113 Lt

Ses Seviyesi: 43 dB

Yıllık Enerji Tüketimi: 409 kWh

Ürün Boyutları (Y x G x D): 196.5 cm x 78 cm x 75 cm

 

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Marka

Hotpoint-Ariston E2BLH 19213 F (TK) A+ 474 Lt NoFrost Buzdolabı modelinin üreticisi olan Hotpoint küresel ölçekli bir beyaz eşya üreticisi olarak dünyanın dört bir yanında tüketicilere hizmet veriyor. Gerçekleştirdiği teknoloji çalışmaları ve ürünlerinde sağladığı geliştirmelerle kalitesini koruyor. 1911 yılında Amerika'da üretime başlamış olan Hotpoint geniş servis ağı ile kullanıcılara ulaşıyor. Modern tasarımlara ve kullanıcılara zaman kazandıran detaylara sahip beyaz eşyalara sahip olan Hotpoint alıcılarını memnun ediyor.

  

Performans

Enerji verimlilik sınıfı: A+

İklim sınıfı: T

Elektrik kesintisinde muhafaza süresi (sa) : 20.0

Dondurma kapasitesi (Kg/24 sa) : 6.0

Ses seviyesi (dB) : 43

Enerji Tüketimi (kWh / sene) : 409.0

 

Hacim

Toplam brüt hacim (lt) : 474

Buzdolabı brüt hacim (lt) : 361

Derin dondurucu brüt hacim (lt) : 113

 

Ana fonksiyonlar

Soğutma sistemi: No-Frost

Süper soğutma fonksiyonu

Süper dondurma fonksiyonu

 

 Özellikler

Renk: Beyaz

Yönü değişebilir kapı

Raf adedi: 3

Raf tipi: Cam raf - madeni facefilt profil

Hijyen kontrol sistemi

 

 Donanım

Büyük şişelere uygun raf

Yumurtalık kabı

 

Estetik

Yükseklik (cm) : 190.5

Genişlik (cm) : 70.0

Derinlik (cm) : 74.0

Soğutma Sistemi
No Frost
Tip
Kombi Tipi
Renk
Beyaz
Hacim
450 - 500 Litre