Hotpoint Ariston F086489 ENXTGH 19322.1FW O3 (TK) A++ 456 lt NoFrost Buzdolabı

Marka : Ariston
İndirim Oranı : %9 İndirim
₺304,21 'den başlayan taksitlerle
hotpoint 3

Hotpoint Ariston ENXTGH 19322.1FW O3 (TK) A++ 456 lt NoFrost Buzdolabı

 

Hotpoint Ariston ENXTGH 19322.1FW O3 (Tk) A++ 456 Lt No Frost Buzdolabı, yeni nesil teknolojisiyle konfor ve hesaplı enerji tüketimini bir arada yaşatıyor. Çift kapılı olarak tasarlanmış bu buzdolabı, Active Oxygen özelliği ile dolap içerisindeki havanın tazelenmesini sağlıyor. Bu sayede yiyecek ve içeceklerin ilk günkü gibi taze ve sağlıklı kalmasına katkı veriyor. Tatil fonksiyonunu da kullanıcılarına sunan bu akıllı buzdolabı, ev sakinleri evde değilken en düşük enerji tüketimi miktarıyla çalışmasını sürdürüyor. Dondurucu bölümdeki ürünlerin çözülmemesi için tatil modundayken aynı şekilde çalışmaya devam ediyor. Tatilden önce boşaltılan soğutucu bölüm ise bekleme sıcaklığında çalışıyor. Soğutucu bölümdeki çalışmanın hep devam etmesi sayesinde kötü kokular ya da küf oluşumu engelleniyor.

 

0 derece bölmesi özelliği bulunan Hotpoint Ariston

 ENXTGH 19322.1FW O3 (Tk) A++ 456 Lt No Frost Buzdolabı, pişirilmeye hazır et ve balık gibi ürünlerin saklanması için ideal bir nitelik taşıyor. Buzluktan çıkarılan etlerin çözülmesini beklemek istemeyen kullanıcılar 0 derece bölmesinden yararlanarak yemek yaparken zaman kazanıyor. A++ enerji verimliliği seviyesine sahip olan ürün, elektrik faturalarına olan olumlu etkisiyle göz dolduruyor. No Frost soğutma sistemi bulunan bu buzdolabı, her noktayı eşit oranda soğutuyor. Dondurucu bölümde karlanma oluşmasını önleyen No Frost teknolojisi daha etkili ve daha sağlıklı bir soğutma gerçekleştiriyor. Sahip olduğu cam raflarla tencere, poşet, kap, tabak gibi materyallerin içerisine konmuş olan ürünler rahatlıkla dolaba yerleştirilebiliyor. Kırılmaya ve çatlamaya karşı dayanıklı olan cam raflar portatif olmalarıyla da oldukça beğeni topluyor.

 

Akıllı Teknoloji, Akıllı Seçim

Hotpoint Ariston ENXTGH 19322.1FW O3 (Tk) A++ 456 Lt No Frost Buzdolabı, kapıları açık unutulduğunda kullanıcıları uyaran akıllı ikaz sistemiyle fazladan enerji kaybı yaşanmasını önlüyor.

Akıllı gösterge ekranı dolabın hangi modda ve hangi soğutma seviyesinde çalıştığı hakkında bilgi veriyor.

Ferah iç tasarımını LED aydınlatmalarla desteleyen bu kullanışlı buzdolabının her noktası net bir şekilde görülebiliyor.

Çift kapılı tasarımı ile soğutucu ve dondurucu bölümü birbirinden ayırarak dondurucuya ulaşmak için öncelikle soğutucu kısmın kapısının açılması gerekliliğini ortadan kaldırıyor.

Hotpoint Ariston ENXTGH 19322.1FW O3 (Tk) A++ 456 Lt No Frost Buzdolabı, mutfaklar için ideal olan ölçüleriyle kolay bir yerleşim imkanı sunuyor. Dolabın alt kısmında bulunan dayanıklı ayaklar, ürünün dengeli ve sağlam bir şekilde bulunduğu konuma uyum sağlamasına yardım ediyor. Yönü değişebilir kapı özelliği sayesinde kullanıcıların dolabı evin hangi noktasına yerleştirecekleri sorunu ortadan kalkıyor. Kapısının yönü değiştirilerek her iki yöne doğru açılması da sağlanabiliyor. Derin ve geniş olan iç alanı yüksek boyutlu depolama yapabilmeye olanak tanıyor. Inox görünümlü dış boyası mutfaklara modern ve göz alıcı bir şıklık katıyor. Özel et ve peynir kutusu da bulunan bu akıllı buzdolabı, farklı türden ürünler için farklı depolama alanları sunmasıyla kullanışlılık sağlıyor.

 

Kullanıcıların İhtiyaçlarına Cevap Veren Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Çift Kapılı

Enerji Sınıfı: A++

Brüt Hacim: 456 Lt

Dondurucu Kısım Brüt Hacmi: 101 Lt

Ses Seviyesi: 40 dB

Yıllık Enerji Tüketimi: 306 kWh

Ürün Boyutları (YxGxD): 196.5 cm x 78 cm x 75 cm

 

Hotpoint: Modern ve Gelişmiş Teknoloji

Hotpoint Ariston ENXTGH 19322.1FW O3 (Tk) A++ 456 Lt No Frost Buzdolabı modelinde kullandığı modern ve gelişmiş teknolojiyi tüm ürünlerinde kullanan Hotpoint markası, 1911 yılına dayanan köklü geçmişiyle güven veriyor. Merkezi Amerika'da bulunan marka, dünyaya açılmasını sağlayan vizyonu ve şık tasarımlarıyla tüketicilerin mutfaktaki yardımcısı olmayı başarıyor.

 

Dondurma Kapasitesi: Kg/ 24 Saat 5

Kontrol Paneli: Dijital

Kullanım Şekli: Solo

Ses Seviyesi (dB): 40

Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt): 355

Üretici: Hotpoint-Ariston

Ürün Rengi: Inox

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 306

 

 

Soğutma Sistemi
No Frost
Tip
Üstten Buzluklu
Renk
İnox
Hacim
450 - 500 Litre