Samsung RT53H6360SL/TR A+ 530 Lt İnox NoFrost Buzdolabı

Samsung RT53H6360SL/TR A+ 530 Lt İnox NoFrost Buzdolabı

Marka : Samsung
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : 3.449,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 2.548,98 TL(KDV Dahil)
* 213,26 TL 'den başlayan taksitlerle

Teslimat ilini seçiniz :

 

Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung RT53H6360SL/TR Buzdolabı


  • Dijital İnvertörlü Kompresöründen 10 yıl garanti ve sıcaklığı sabit tutan All-around Cooling özelliğine, geniş iç tasarım ve akıllı depolama çözümleriyle Samsung'un güvenilir buzdolabı memnuniyet garantilidir

 

Sağlamlılık Garantisi

 

Sağlamlılık Garantisi
 
10 yıl garanti,* Samsung Dijital İnvertör Kompresörünün dayanıklılığını garanti eder. Açma ve kapatma arasında değiştirip durmaktansa, bu dayanıklı ve enerji tasarruflu kompresör 7 seviye arasında soğutma talebine karşılık veren otomatik uyumu ile her zaman etkin. Sonuç sorunsuz daha az yıpranma ve aşınma ve daha uzun süren performans. *10 yıl garanti sadece kompresör ile sınırlıdır.


Her bir köşeyi soğutur

 

 
All-Around Cooling en uç köşeden diğer köşeye buzdolabının her metresini soğuttuğu için herşeyin taze olmasını sağlar. Soğuk hava her bir raf düzeyinde çoklu çıkışlardan soğuk hava üflenir ve üstten alta eşit ve sabit sıcaklık bulunduğu için yiyecekler uzun süre kalır.


Ulaşması ve bulması kolay

 

Easy to find and reach
 
Buzdolabının içinden bir şey almak yiyeceklerden oluşan engellerin arasında aradığını bulmak anlamına gelir. RT6000 buzdolaplarının kolayca kaydırılmasını ve etkin şekilde saklanmasını sağlayan Easy Slide Shelf, sebzelerinizi düzenlemenizi ve hızlıca her bir köşesine ve arkalarına erişmenizi sağlar.


Geniş hazne yiyecekleri düzenli tutulmasını sağlar

 

Geniş hazne yeyecekleri düzenli tutulmasını sağlar
 
Geniş bir iç hazne için Samsung buzdolabının kapısını açın. Duvara bitişen ince tasarım daha fazla derinlik ve toplu bir şekilde düzenlenmiş kullanılabilir alan ile iç hazne sağlar. Saklamak için yeterli alanın keyfini çıkarın, görün ve ihtiyacınız olanları hızlıca ve etkili şekilde çıkarın.


Optimal humidity levels maintains freshness

 

İyileştirilmiş nem seviyesi tazeliği korur

 

Meyve ve sebzeleri Moist Fresh Zone'da daha uzun süre taze tutar. Bu akıllıca tasarlanmış çekmece dayanıksız yiyecekler için iyileştirilmiş bir saklama alanı sağlar. Sıkı yalıtım şekli, nem seviyeleri düşük olduğunda nemin kaçmasını engeller bir havalandırma deliği, nem seviyeleri çok yüksek olduğunda aşırı nemi tahliye eder.


Metalik tasarım modern dekorlara uyar

 

Metallic design suits modern décor
 
Katı metalik dış kaplama zamanın hem dayanıklılık hem göze hitap etme stili ile bu buzdolabı her mutfak dekoruna uyum sağlayacaktır. Kolaylıkla temizlenen metal kaplama bakım için ektsra rahatlık sağlar. Harici Ice Blue LED görünümü ve akıcı şekilde tasarıma entegre edilmiş orta su dispenseri şık bir görünüm ve his sağlamaktadır.


Ayrı Depolama Çözümleri

 

Ayrı Depolama Çözümleri

 

Çoklu Saklama Sepeti* soğuk tutulması gereken lezzet vericilerden soslara, kozmetiklerden ilaçlara bir çok öğeyi düzenleme ve saklamak için ideal alandır. Bu ayrı alan her zaman düzenli olmanızı sağlar ve ayrılabilir ve istenildiği şekilde kolayca hareket ettirilebilir.


See more, find better 


Daha fazla inceleyin, daha fazla keşfedin

 

Samsung RT6000 Buzdolabının yüksek etkili ve uzun ömürlü LED ışıklandırması geleneksel aydınlatmadan daha ince, parlak ve enerji tasarrufludur. Hem buzdolabının hem de dondurucunun en üst köşelerinde bulunur ve iç alandaki her bir alanı parlak şekilde aydınlatarak aradığınız şeyleri bulmanızı oldukça kolaylaştırır.


 


Daha büyük şişeler saklayın

 

Hızlı atıştırmalar ve içeceklerle tüm ailenize mutluluk verin. Big Guard süt, su, soda ve sos gibi büyük ve uzun şişeleri rahatça saklamanızı sağlar. Raf kısmı kapıdaki saklama alanına 3 litreye kadar şişeler için daha kolay erişim sağlar ve konserve alanı için iki ek saklama alanı bulundurur.


More ice made easy 


Daha fazla buz kolaylaştırır

 

IceMax büyük parça buzları kolaylıkla hazırlamanızı ve saklamanızı sağlar - çok basit bir hareketle buz parçaları kolaylıkla hazırlanır. Benzer modellerle karşılaştırıldığında 2 kat daha fazla buz saklanırken 2.5 kat daha fazla buz hazırlanır. Şimdi, bütün buzlar kolaylıkla hazırlanıyor, rahatça saklanıyor ve ne zaman isterseniz hazır.


Net


Toplam

533 L


Dondurucu

126 L


Soğutucu

407 L


Brüt


Toplam

547 L


Dondurucu

138 L


Soğutucu

409 L


Boyutlar

 

G x Y x D = 79 X 185 X 77 cmBenzer Ürünler