OSCAR 3127 CAM SET ÜSTÜ OCAK
OSCAR 3127 CAM SET ÜSTÜ OCAK

OSCAR 3127 CAM SET ÜSTÜ OCAK

Marka : OSCAR
Fiyat : ₺649,00(KDV Dahil)
₺75,64 'den başlayan taksitlerle

Oscar 3127 Set Üstü Ocak Siyah

Dokunmatik Düğmeler ile Kolay Ateşleme

 

Set üstü ocakta bulunan dokunmatik düğmeler kullanıcıların istediği ayarda ısı kullanımına fırsat sağlamaktadır. Ocağın yan tarafında bulunan kontrol düğmeleri her kullanıcının rahatça ısı ayarı yapabilmesine imkân tanır.

 


Ekonomik Yakıt Tipi ile Uzun Ömürlü Kullanım

 

Ocakta bulunan doğal gazlı yakıt tipi sayesinde kullanıcılar ekonomik bir yemek yapma deneyimine kavuşmaktadır. Güvenlikli gaz bağlantıları ve dayanıklı sistemi uzun süren bir kullanım sağlamaktadır.

 


Dayanıklı Ocak Gözleri ile Kullanışlı Emaye

 

Ocakta bulunan 4 gözlü bekler son teknoloji dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Kullanışlı evye siyah dayanıklı cam malzemeden imal edilir. Cam malzeme çiziklere ve darbelere karşı dayanıklıdır. Nemli bir bez yardımıyla kolayca temizlenebilir.

 Şık ve Gösterişli Tasarımı ile Ergonomik Yapı

 

Tüm mutfaklarda göz dolduran bir şıklığa sahip olan set üstü ocak temperli şık siyah camdan oluşmaktadır. Üzerinde bulunan döküm ızgaralar tencere ve tavaları kavrayarak güvenli yemek yapabilmeye fırsat sağlar.

 


Otomatik Gaz Kesme Sistemi ile Güvenlikli Kullanım

 

Ocakta bulunan şık tasarım ve dokunmatik düğme özelliklerinin yanında ayrıca otomatik gaz kesme emniyet sistemi ile kullanıcılar rahat bir kullanım sağlamaktadır. Dökme veya taşmalarda anında devreye girerek ateş söndüğünde gaz akışını kesmektedir.

 


Dekoratif Cezve Gözü Tasarımı

 

Ocakta bulunan cezve gözü kullanıcıların rahatlıkla kahvelerini yapabilmelerine imkân tanır. Kullanıcılar dekoratif cezve gözü sayesinde tüm cezve türleri ile istediği kahveyi hızlıca hazırlayabilir.