Teknolojide Güven Duyacağınız Marka

Evinizin en çok ihtiyaç duyulan eşyalarından biri olan buzdolabı, yiyecekleri saklamak ve daha taze muhafaza etmek amacı ile kullanılmaktadır. En çok da yazın bozulmaları önlemek için kullanılan bir ürün olarak yer almaktadır.

Kapasite açısından geniş hacimli ve kullanışlı raflardan oluşan bölümleri ile kahvaltılıklar ve sebze bölmelerinin özellikleri sayesinde hava girişini çıkışını sağlayarak ürünlerinizi daha uzun ömürlü hale getirmekte görev alırlar. Beyaz eşya markalarından biri olan regal buzdolabı kalitesi ve uzun ömürlülük garantisi ile yıllarca kullanabileceğiniz bir beyaz eşya grubudur.

Taptaze yiyecekler ve içeceklerinizi soğuk olarak muhafaza etmekte üstün kalitesi ile belgelenmiş bir üründür. Otomatik olarak sıcaklık kontrolünü sağlayarak yiyecekleri her ortamda saklamak için birebirdir. Siyah ve beyaz olarak ürünleri istediğiniz gibi evinizin atmosferine uygun olarak alabilirsiniz. Hızlı dondurucu özelliği sayesinde ister içecekleriniz için buz, isterseniz dondurmanız gereken bir ürünün en kısa sürede donmasını sağlayarak büyük kolaylık sağlayabilirsiniz.

Yepyeni tatlar ve yaza özel dondurma ve kremalarınızı regal buzdolabı ile istediğiniz şekilde katılaşmasını sağlayabilirsiniz. Şişe tutucu bölümü ile içeceklerinizi yaz aylarında soğuk olarak tüketmenizde etkili olmaktadır.

Elektronik dokunmatik bölümü ile kolay ayarlanabilen modern regal buzdolabı çok uygun imkânlarla satılmaktadır. Buzdolabını en çok bozan şeylerden biri sık sık açıp kapatmaktır. Çocuklar genellikle oyun amaçlı buzdolabının kapağını açıp kapatmaktan çok hoşlanırlar ancak regal buzdolabı gereksiz yere açılmaları önlemek için çocuk kilidi özelliği ile buzdolabınızın gerekenden uzun ömürlü ve sağlam kalmasında bu özelliğini de devreye sokmakta programlanabilir kapasiteye sahiptir.

regal-buzdolabı