Temiz Ve Ferah Çamaşırlarınız İçin Tercihiniz

Ferahlık ve temizliğin en dayanıklı, kullanışlı ürünlerinden olan çamaşır makineleri yüksek yıkama kapasitesi ve devri ile çamaşırlarınızı en kısa sürede yıkamaktadır. Sıcaklık ayarı ve kısa programda çalışma özelliği sayesinde çamaşırlarınızı kısa zamanda yıkayarak kullanıma hazır hale getirir.

Ön yıkamalı ve ön yıkamasız olarak çamaşırlarınızı 8 kilo ve daha fazla kapasitede alabilen üstün kaliteli regal çamaşır makinesi sayesinde çamaşır sorununuza çare bulabileceksiniz. Tüm çamaşırlarınızı bir kerede yıkayabilen yüksek kg çamaşır alma sayesinde birkaç defa çamaşır yıkama sorunu ortadan kalkar.

Ürünlerin piyasa değerinden daha uygun fiyatta almak için hemen istediğiniz ürünü sipariş vererek bu fırsat ve imkânlardan faydalanabilirsiniz. Her zaman mis gibi kokan çamaşırlar ve tertemiz giysileriniz ile çevrenizdekilerin dikkatini çekeceksiniz. Regal çamaşır makinesi sayesinde tüm ailenizin giysilerini kusursuz tertemiz yıkayabilirsiniz.

Uygun taksit imkânları ve ödeme koşulları ile istediğiniz kapasitede regal çamaşır makinesi yetkili firmadan satışa sunulmaktadır. Kredi kartına özel taksit seçenekleri ile size en yakın mağazalara göre adresinize teslim edilmekte olan regal çamaşır makinesi ücretsiz montaj ve kargo imkânı ile evinize getirilmektedir.

Garantili ürün ve kullanım kolaylığı açısından farklı model ve özellikleri ile bir siparişinizle makinanız kapınıza geliyor. En hassas çamaşırlarınız için ayarlanabilir program sayesinde çamaşırlarınıza zarar vermeden yıkayan çamaşır makinesi spor giyimlerinde dostu olarak güveneceğiniz bir makinedir.

regal-camasir-makinası

Tüm Markalar
1

Sıralama Seçiniz

1