Regal Pratica 7100 TY A++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Regal Pratica 7100 TY A++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Marka : Regal
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺1.650,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.439,00(KDV Dahil)
₺119,92 'den başlayan taksitlerle
Vestel 3

Regal Pratica 7100 TY A++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

7 kg çamaşır yıkama kapasitesine sahip olan Regal Pratica 7100 TY, 15 farklı yıkama programı sayesinde tüm çamaşırlarınız için etkili çözümler sunuyor. Standart bir ailenin çamaşır yıkama ihtiyaçları için etkili bir çözüm olan ürün, ek fonksiyonları sayesinde kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı başarıyor.

 

Hayatı Kolaylaştıran Teknolojiler

Özel kazan tasarımına sahip olan Regal çamaşır makinesi, çamaşırlara gereken özeni göstererek etkili bir temizleme sunuyor. Pamuklu, yünlü, sentetik ve hassas çamaşırlar için birçok yıkama programı ve ek fonksiyon sunuyor, ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap veriyor. Narin çamaşırlar için geliştirdiği özel program, düşük sıcaklık ve devirde gerçekleştirdiği yıkama sayesinde elde yıkanmış gibi yıpranmadan uzak bir temizleme sağlıyor.

Kullanıcıların hayatına konfor katmak adına birçok özellik kazandırılan model, Kolay Ütü fonksiyonu sayesinde zaman ve enerjiden tasarruf edilmesini garantiliyor. Yıkama ve sıkma esnasında çamaşırların daha az kırışmasını sağlayan fonksiyon kullanıcıların ütü yaparken çok daha az çaba harcamalarına yardım ediyor.

Cihaz, tüm kumaş türlerinde en etkili sonuçları vermek adına 15 farklı yıkama programını kullanıcıların emrine sunuyor. Standart yıkama ihtiyaçları için optimum enerji, su ve zaman tüketimi ile etkili bir temizlik sunan programın yanı sıra ekonomik, hızlı ve hassas program seçimleri her zaman etkili sonuçlar almanızı garantiliyor.

7 kg çamaşır yıkama kapasitesine sahip olan model, Eco-Logic sistemi sayesinde yarı dolu haldeyken bile enerji, su ve zamanı verimli bir şekilde kullanmayı başarıyor. Zaman Erteleme özelliği düşük tarifede programı başlatmanıza yardımcı olarak elektrik faturalarınızı hafifletmeye destek oluyor.

Dengesiz yük kontrolü bulunan makine, yıkama ya da sıkma esnasında çamaşırların herhangi bir yere yığılmaları durumunda tambur hareketleri ve devrini düzenliyor, yıkama ve sıkmanın etkili bir şekilde gerçekleşmesine yardım ediyor. Makinenin daha sessiz çalışmasına destek olan sistem her programda tertemiz çamaşırlara kavuşmanızı garantiliyor.

LED ışık göstergeli kullanıcı paneline sahip olan Regal çamaşır makinesi, program ve ek fonksiyon seçimlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Sahip olduğu çocuk kilidi aktif hale getirildiğinde panele yapılan bir müdahale ile program değiştirilemiyor, yıkama yarıda kesilemiyor ya da cihaz kapatılamıyor. Diğer taraftan cihazın sunduğu taşma koruması herhangi bir sızma sebebi ile banyonuza su basmasına engel oluyor, su sızıntısı gibi nedenlerle cihazın arızalanmasının önüne geçiyor.

 

Teknik Özellikler

Yıkama Kapasitesi: 7 kg

Enerji Sınıfı: A++

Devir Hızı: 1000 rpm

Ürün Boyutları (YxGxD): 85 x 60 x 56 cm

Yıllık Enerji Tüketimi: 195 kWh

Yıllık Su Tüketimi: 10337 lt/yıl

Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi: 58 / 76 dB

Buharlı Yıkama: Yok

Çocuk Kilidi          : Var

Ek Özellikler       

Hassas Program, Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Zaman Erteleme

Enerji Sınıfı: A++

Kontrol Paneli: Dijital

Renk: Beyaz

 

Renk
Beyaz
Kapasite
7 Kg
Devir
1000 Devir
Kurutma
Yok