Dünyayı İzlemek Sizin Elinizde

Tüm dünyayı ayağınıza getiren televizyonlar regal marka kalitesi ile müşterilerin eğlence ve zevkle izleyeceği görüntü kalitesindedir. Uydu alıcısı ile beraber her kanalı ve yabancı dünya kanalları da dahil izleyebilirsiniz.

Özel kanallar ve istediğiniz kalitede sinema izleme fırsatı bulabilirsiniz. Yorgun olarak geldiğiniz işten evinizde ayaklarınızı uzatarak kumandanızı kullanarak bir kanaldan bir kanala istediğiniz programlarda regal tv ile zap yapma keyfini bulacaksınız. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte en sevdiğiniz programları ve dizileri hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Görüntü ve ekran kalitesi ile led tv özelliği bulunan regal tv'yi evinize uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz. Evinizin en güzel yerinde yerini alacak regal tv izleme ayrıcalığını siz de yaşayın. Tüm belgesel kanalları maçlar ve sinemaseverlerin kalite ile izleyeceği vizyon filmleri ve sevdiğiniz dizileri LED ekranda izleme fırsatları sizi bekliyor.

Çocuklarınız beğenerek izleyeceği harika animasyon film ve çizgi filmlerde regal tv kalitesinde olacak. Şık tasarımlı led televizyon canlı ve renkli olarak ekran kalitesinde program izlemenin farkını göreceksiniz.

Her tv alışınızda ayrı olarak diğer kanalları izleyebilmeniz için bir uydu alıcısı almanız gerekir bu da size kurulum ve fiyat açısından ekstra bir masraf gerektirir. LED ekran regal tv uyduya sahip bir ürün olduğundan ayrıca bir bağlantıya ve kabloya ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz bir üründür. Hemen istediğiniz modelde ki TV'nizi sipariş edin kısa sürede evinizde yerini alsın.

Regal-tv
Tüm Markalar
1
1.099,00 TL KDV Dahil
1.199,00 TL KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
1.509,00 TL KDV Dahil
1.650,00 TL KDV Dahil

Sıralama Seçiniz

1