Samsung 65NU8500 65'' 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Curved Smart LED TV

Marka : Samsung
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺12.998,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10.999,00(KDV Dahil)
₺1.833,17 'den başlayan taksitlerle


SAMSUNG UE 65NU8500 65'' 163 CM 4K UHD SMART TV,DAHİLİ UYDU ALICI
  • 4x HDMI
  • 3x USB

SAMSUNG 65NU8500 4K UHD


SMART TV


HDR Elite


Dinamik Kristal Renk


Kavisli


Tek Uzaktan Kumanda

Premium UHD, Hiçbir Anı Kaçırmayın

 

HDR Elite ile gizli ayrıntıları keşfedin


Samsung Premium UHD TV ile izlediğiniz içeriği küçük ayrıntıları kaçırmadan bütünüyle deneyimleyin. HDR Elite, en karanlık ve aydınlık sahnelerde dahi net bir görüş sağlayan geniş bir parlaklık seviyesi aralığı sunar.

HDR 10+


HDR 10+, içerik yaratıcılarının vizyonunu hayata geçirir. Gelişmiş bir HDR teknolojisi olarak, her sahneyi daha başarılı bir HDR deneyimi sunacak şekilde optimize eder.

Ultra İnce Dizilim


Derin kontrast seviyeleri ile ayrıntıları daha net bir şekilde izleyin. Ultra İnce Dilizim, arka ışığı dikkatli bir şekilde kontrol ederek karanlık sahnelerin daha karanlık, aydınlık sahnelerin ise daha aydınlık görünmesini sağlar.

Dinamik Kristal Renk


Kristal berraklığında dinamik renklerin görüntüleri nasıl hayata geçirdiğine kendi gözlerinizle tanık olun. Daha geniş bir renk skalası deneyimini tattıktan sonra daha azı ile tatmin olmayacaksınız.

Oyun Modu ile oyunun keyfine varın!


İster aksiyon oyunu, isterse de arcade olsun, Oyun Modu size en iyi oyun ortamını sunuyor. Minimal Input Lag: Hızlı etkileşim ve minimum gecikme. Smooth Motion: Yüksek grafik kalitesinde oyunlar oynarken bile yumuşak hareketler yapın.

Üstün UHD Karartma


Üstün UHD Karartma, renk, keskinlik ve kontrast açısından ekranın hiç olmadığı kadar küçük bölümlerinde küçük ve net ayarlamalar yaparak izlediğiniz sahneyi doğru şekilde görmenizi sağlar.

Gerçek 4K UHD Çözünürlük


FHD TV’ye kıyasla 4 kat daha fazla piksel içeren 4K UHD TV ile keskin ve net görüntülerin keyfini çıkarın. Artık her sahnedeki küçük ayrıntıları dahi görebileceksiniz.

Otomatik Derinlik Geliştirici


Atmosfere kapılarak izleme deneyiminin bir üst seviyesiyle tanışın. Otomatik Derinlik Artırıcı, daha gerçekçi görüntüler için çok katmanlı kontrast seviyelerini ayarlar.

Modern ve basit tasarımlı ince yapı

 

Sınırsız Tasarım

Kendinizi Premium UHD TV’nizdeki görüntülere kaptırmaya hazır olun. 3 tarafı çerçevesiz olan bu şık tasarım, atmosfere kapılarak izleme deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

 

Düzenli Kablo Çözümü


TV’yi kablo kalabalığı olmadan izlemek için üç basit adımı izlemeniz yeterlidir. Adım 1: Kablolarınızı takın. Adım 2: Kablolarınızı ürünün arkasındaki yerleşik kablo hatlarının içine itin. Adım 3: Kablolarınızı TV standından düzenli bir şekilde geçirin. Böylece görünürde kablo olmaz ve düzeniniz bozulmaz.

360° tasarım ile minimalizmi tadın


Göz kamaştırıcı güzellikteki bu minimalist tasarım, her açıdan sizi cezbeder. İnce tasarımı, yaşam alanınıza şıklık ve zariflik katar.

Şık kavisli tasarım


Mükemmel bir şıklık sunmak üzere tasarlanan bu göz alıcı ekran sizi sahnenin derinliklerine çeker. Doğadan ilham alan bu zarif şekilli ekran ile gözleriniz bayram edecek.

Akıllı TV’nin keyfini çıkarmanın akıllı yolu

Eğlence içeriğinize daha hızlı, kolay ve akıllı bir şekilde erişin. Tüm işlevleri kontrol etmek için tek bir kumanda ve tüm cihazları kontrol etmek için tek bir basit hub kullanacaksınız. Aramaya daha az, izlemeye daha fazla zaman ayırın. TV’nin keyfini çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Tek Uzaktan Kumanda


Tek Uzaktan Kumanda ile tüm bağlı cihazları ve içeriği kolayca kontrol edin. Kumanda ayrıca otomatik algılama özelliğine sahiptir. Bu özellik, tüm bağlı cihazları otomatik olarak bağlar ve etiketler. Tek uzaktan kumandayı kolayca bulacak ve kullanacaksınız.

SmartThings


Akıllı cihazlarınızın bağlı kalmasını sağlayın. SmartThings, sorunsuz etkileşim için TV’nizin buzdolabından cep telefonuna kadar çeşitli akıllı ev cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlar.

SmartThings Uygulaması, tüm işlevler için tek uygulama


SmartThings uygulaması aynı zamanda Uzaktan Kumanda ve Pano gibi özellikler de sunar.

Mobil Cihaz Kurulumu


Adım 1

Mobil cihazınız ve TV’niz otomatik olarak bağlanarak sizi kurulum adımına getirir.


Adım 2

Mobil cihazınızın Wi-Fi bağlantısı mevcutsa ağ bilgileri TV’nizle paylaşılır.


Adım 3

Mobil cihazınız bir Samsung Hesabı ile bağlantılıysa, hesap bilgileri otomatik olarak TV’nizle paylaşılır.**


Adım 4

Kullanmak istediğiniz uygulamaları seçip Smart Hub’a ekleyin. Hepsi bu kadar! Artık arkanıza yaslanıp Akıllı TV’nizin keyfini çıkarabilirsiniz!***

İçerik Eşitleme ve Paylaşma


Samsung Cloud olanağının tüm avantajlarından faydalanın. Fotoğrafları eşitlemek için Samsung akıllı cihazlarınızı kolayca bağlayın. Artık mobil cihazınızdaki resimleri paylaşabilir ve TV’nizin veya buzdolabınızın ekranında görüntüleyebilirsiniz.

Bildirim


TV’nizden ayrılmadan neler olup bittiğini öğrenin. Evinizdeki Nesnelerin İnterneti cihazlarından gelen durum güncellemelerini içeren açılır mesajları, takvim hatırlatmalarını ve favori içeriğiniz yayınlandığında sunulan bildirimleri TV’nizde görüntüleyin. Hatta mobil cihazınızda dahi bildirim alabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik

Hepsi bu kadar da değil. Sonsuz içerikle daha fazla eğlenin.


Steam Link

Steam Link ile TV’nizde yüksek hızlı PC oyunlarınızın keyfini çıkarın. En sevdiğiniz PC oyunlarını gözlerinizi kısıp küçük monitörünüze doğru eğilmeden büyük ekranda oynayın.