Samsung HS3000 Bluetooth Kulaklık

Samsung HS3000 Bluetooth Kulaklık

Marka : Samsung
* 29,67 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

 Özellikler

 

HS3000 ile daha fazlasını yaşayın

 

 

 

Samsung HS3000 Bluetooth kulaklığınızın keyfine varmanın daha fazla yolunu keşfedin. Eller serbest kulaklık ayrıca sizi muhteşem stereo / mono ses deneyiminin içine sokan çıkarılabilir kulaklık özelliğine sahiptir. Aktif yaşam tarzları için mükemmel olan HS3000 modern konfor ve çağdaş tasarımla en son Bluetooth teknolojisini bir araya getirmiştir.

 

Kolay Sesli Mesaj uyarılarıyla kontrol sağlayın

 

 

 

Yenilikçi sesli mesaj uygulamasının olduğu eller serbest deneyimi rahatlığını ileri seviyeye taşıyan Samsung HS3000 Bluetooth kulaklık, durum güncellemeleri ve uyarılardan bağlantı durumu mesajlarına kadar her şeyi sesli mesajların yardımıyla sağlamaktadır. İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve Çince olmak üzere beş dilde mevcut olan bu Sesli Mesajlar, eller serbest rahatlığına başka bir boyut katar.

 

SoundAlive ile Bluetooth'unuza hayat verin

 

 


Kaliteli stereofonik surround ses ve optimize edilmiş Ses Akışı sunan Samsung'un HS3000 Kulaklığıyla ve muhteşem SoundAlive özelliğiyle ses deneyiminizi arttırın. Normal, Vokal ve Enstrümantal modları özelliğiyle aktivitenize bağlı olarak deneyiminizi tasarlayabilirsiniz. Telefon çağrılarından favori şarkılarınıza kadar deneyiminiz tek kelimeyle daha iyidir.

 

Daha zengin ses için sadece APT-X uygulayın

 

 

 

APT-X codec teknolojisinin eklenmesiyle en iyi Bluetooth dijital ses deneyimini yaşayın. Mevcut Bluetooth bant genişliği gereksinimlerine mükemmel şekilde uyan şifreli iletimin optimize edilmesiyle oluşturulan ses kalitesi kablolu ses sistemlerinkiyle boy ölçüşmektedir. Bu gerçekten çarpıcı bir deneyimdir ve favori müzik parçalarını daha yüksek seviyeye taşıyacaktır.

 

Gelişmiş gürültü azaltma ile iletişiminizi geliştirin

En son gürültü azaltma ve eko kaldırma teknolojisiyle Samsung Bluetooth Kulaklık iletişim kalitesi seviyesini arttırır. Yoğun alanlar için mükemmel olan Çift Mikrofon sistemi, ses netliğini geliştirirken dikkat dağıtıcı sesleri ortadan kaldırır. 

 

İki telefon, Bir Bluetooth Kulaklık!

Samsung HS3000 Bluetooth Kulaklık ve çok nokta teknolojisi sayesinde iki Bluetooth'un etkin olduğu cep telefonuna erişmenin keyfine varın. Yeni sürüm, ilk çağrınızı Bekleme moduna almak suretiyle birden fazla çağrıya yanıt vermenizi de sağlamaktadır, bu sayede diğer cep telefonundan gelen ikinci bir çağrıya da yanıt verebilirsiniz.

  

Teknik Özellikleri

 

Boyut: 53.5 x 21.5 x 9.6 mm

Konuşma / Müzik / Bekleme süresi: 7 / 6 / 170 saate kadar

Bluetooth Bilgileri: BT Class: 2 / BT Ver: 3.0, HFP / HSP / A2DP / AVRCP

Çok Tuşlu Kontrol:    Müzik: Play/Pause, İleri/Geri, Ses +/-

Çağrı: Cevapla/Sonlandır

Ekstra: Mode Seçim, Sessiz

Ağırlık: 13,2gBenzer Ürünler