Filtreleme
Marka
Fiyat Aralığı

Samsung Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinesi uzun ömürlü bir makine olduğundan alırken bu durum gözetilerek en kaliteli ve işlevli olanlarının tercih edilmesi önerilir.

Çamaşır makinesi alırken aranılan özellikleri tam karşılamasına dikkat edilmelidir. Örneğin yorganları çamaşır makinesinde yıkamak isteyenler geniş iç hacimli bir makine seçilmelidir. Yıkama için önceden ayarlanan programları kullanmak gerekiyorsa da elektronik zamanlayıcısı olan bir makine yerinde bir seçim olur. Yıkama programlarında da özel tercihler göz önünde bulundurulmalıdır. Makine sonuçta uzun yıllar kullanılacağından fiyattan önce işlevsellik önemlidir. Çocuk kilidi, hızlı yıkama programı, su ve elektrik sarfiyatı da bir çamaşır makinesinde bakılması gereken diğer önemli özelliklerdir. Aynı kalite ve işlevsel özelliklere sahip makineler arasında fiyat karşılaştırması yapılmalıdır.


Samsung çamaşır makinesi Fiyatları


Büyük markalardan Samsung çamaşır makinesi çeşitleri ile bu ihtiyaçların hepsine birden cevap verir.

Yılların tecrübesi ile Samsung çamaşır makinesi birçok program seçeneği sunar. Bunlar arasında hızlı, hassas, elde yıkama ile daha birçok seçenek mevcuttur. Yıkama özelliği diğer birçok emsal markaya göre üstündür.


Samsung çamaşır makinesi Modelleri


             Elektronik olarak da Samsung çamaşır makinesi üstün bir teknolojiye sahiptir. Zaman ayarlı programları ile evde olunmadığı zamanlarda bile kendi kendine yıkama yapar. Yorgan, battaniye ve yatak örtüleri için geniş hacimli Samsung çamaşır makinesi çeşitleri mevcuttur. Sitemizde kaliteli Samsung çamaşır makinesi ve diğer Samsung ürünlerinin tanıtımını yapmakta ve en uygun koşullarla tüketicilerle buluşması sağlamaktadır. Samsung Çamaşır Makineleri En Uygun Fiyatlarla Onlineportakalda. Tüm Türkiye'ye Kata Teslim İmkanı


Samsung çamaşır makinesi Kampanyaları


samsung-camasir-makinesi

Tüm Markalar
1
1.099,00 TL KDV Dahil
1.199,00 TL KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Ücretsiz Kargo
1.099,00 TL KDV Dahil
1.599,00 TL KDV Dahil
%31 İndirim
%31İndirim
Ücretsiz Kargo

Sıralama Seçiniz

1