Samsung E500 Galaxy E5 Cep Telefonu

Samsung E500 Galaxy E5 Cep Telefonu

Marka : Samsung
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung E500 Galaxy E5

 

 

 

Super HD AMOLED Ekran

Super HD AMOLED ekran ile her zaman en iyi görüntü ve en canlı renklere sahip olacaksınız. %100 daha iyi kontrast ile Samsung'un en iyi akıllı telefon ekran deneyimine Samsung Galaxy E5 ile sahip olacaksınız. Onunla video izlemek, kitap okumak farklı bir deneyim ve eğlenceye dönüşüyor.

 

 

En İyi Selfie ler İçin Bir Tık Ötede

 

Ses ve hareketle kontrol edilebilme özelliği ile en iyi selfie ler çok daha kolay. 120' selfie modu ve 5 megapiksel ön kamerası ile onunla anları yakalayacaksınız. En güzel pozunuzu hiç bozmadan anında fotoğrafınızı çekebilecek ve onlarca uygulama ile eğlenebileceksiniz.


 

 

En İyi Tasarım 

Süper ince özel tasarımı şıklık ve ergonomiyi bir araya getiriyor. Mükemmellik ve sizin için tasarlandı. Yeni Samsung Galaxy E5 ile akıllı telefonda daha önce görmediğiniz bir deneyime hazır olun. Android işletim sistemi ile onlarca uygulama her zaman yanınızda.


 

Ultra Güç Tasarrufu

İhtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz Ultra Güç Tasarrufu modu ile şarjınız hiç bitmeyecek. Arka planda çalışan uygulamarı minimum sarj harcayacak hale getiren bu mod ile %10'luk şarjla bile telefonunuz saatlerce açık kalsın.


 

 Benzer Ürünler