Samsung SM T807 Galaxy Tab S 10.5 3G Tablet

Samsung SM T807 Galaxy Tab S 10.5'' 3G Tablet

Marka : Samsung
* 599,67 TL 'den başlayan taksitlerle

Samsung Türkiye Yetkili Satıcısı Güvencesi. 2 Yıl Samsung Türkiye Garantisi.

Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı. Ücretsiz Kargo

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung SM T807 Galaxy Tab S 10.5" 3G

 

Geniş bir renk yelpazesi

 

GALAXY Tab S gerçek anlamda olağanüstü görüntüleme deneyimi sunar. Parlak Süper AMOLED ekranı, LCD'lerle karşılaştırıldığında (%73), Adobe RGB renk yelpazesinin %94'ünü destekleyen yaşam kadar gerçek renkler sunar.


Geniş bir renk yelpazesi ??deneyimi

 

Gizli ayrıntıları keşfedin

 

GALAXY Tab S canlı renkler ve derin siyahlar ile LCD'lerden daha parlak ve daha dinamik görüntüler sunar. LCD'lerden 100 kat fazla, şaşırtıcı 100.000: 1 kontrast oranı ile var olduğunu hiç bilmediğiniz ayrıntıları görün.


Gizli ayrıntıları keşfedin

 

İnce ve Hafif

 

GALAXY Tab S tabletin ince ve şık tasarımına şaşıracaksınız. Ekran 10,5" boyutlarına yükseltilmiştir ve sadece 465g (Wi-Fi) / 467g (LTE) ağırlığına sahiptir.


İnce ve Hafif

 

Çoklu Pencere

 

Çoklu pencere, birden fazla görevi tek bir ekranda kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. İnternette gezinirken videoları izleyebilir ve aynı anda e-postalarınızı kontrol edebilirsiniz. LTE model üzerinde çoklu görevler gerçekleştirirken sesli aramalar da yapabilir ve aramaları yanıtlayabilirsiniz.
Çoklu Pencere

 

SideSync 3.0

 

SideSync 3.0, akıllı telefon ekranınızı Galaxy Tab S ekranında görüntüleyebilmenizi ve kontrol edebilmenizi sağlar. Ayrıca tabletinizden aramalar yapabilir ve aramaları yanıtlayabilirsiniz.


SideSync 3.0

 

Uyarlamalı Ekran

 

Uyarlamalı Ekran* renk yelpazesi, keskinlik ve kontrastı otomatik olarak kullanımınıza göre ayarlar. 
* Galeri, Kamera, İnternet, Video, e-Kitap (Google Playbook), VT Çağrısı ve Kullanıcı Arabiriminde çalışır.


Uyarlamalı Ekran

 

Parmak Tarayıcı

 

Güvenlik için parmağınızı kolayca okutmanız yeterli. Yerleşik sensör, 'Cihazın Kilitlenmesi ve Kilidin Açılması', 'Kullanıcı Kimlik Bilgilerinin ve Parolanın Değiştirilmesi', 'Çoklu Kullanıcı Modu Girişi' ve 'Özel İçeriğin Gizlenmesi' dahil çeşitli özellikler sunar.


Parmak Tarayıcı

 

Cisco WebEx

 

Uzaktan konferans için ideal olan WebEx uygulaması sekiz kişiye kadar çok noktalı video konferansa olanak tanır. Doğrudan görüşün ve aynı anda belgeler paylaşın. 144$ değerinde, ücretsiz 6 aylık WebEx deneme deneyimi yaşayın.


Cisco WebEx

 

Remote PC

 

GALAXY Tab S ile işlerinizi her yerde halledin. Evdeki ya da işteki PC'nizi, GALAXY Tab S ile senkronize edin ve belgelerinizi düzenleme, kaydetme, sürükleme ve bırakma işlemleri ile her yerden kontrol edin. 
* Windows / Mac PC'yi destekler.
* PC açık olmalıdır.


Remote PC

 

Samsung KNOX

 

Samsung'un yenilikçi GALAXY Tab S güvenlik çözümü KNOX, sektörün en zorlu güvenlik gereksinimlerini karşılar. Uygulama ve verilerinizin güvenliğini sağlar. Çalışmadan oyuna her şeyde iç huzuru yaşayın.


Samsung KNOX

 

GALAXY Hediyeler

 

Dünyanın en iyi markalarından değerli ödüller GALAXY Tab S deneyiminizi daha da keyifli hale getirir. GALAXY Gift widget'ı ve Samsung Apps üzerinden uygulamaları indirin.


GALAXY Hediyeler


Benzer Ürünler