Samsung HT-H5550 5.1 Kanal 1000W 3D Blu-Ray Ev Sinema Sistemi

Samsung HT-H5550 5.1 Kanal 1000W 3D Blu-Ray Ev Sinema Sistemi

Marka : Samsung
* 422,00 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung HT-H5550 Ses Sistemi

 

Hoparlör Tipi : 5.1


Toplam Ses Çıkış Gücü : 1000W


Radyo : Evet/Var


Desteklediği Formatlar : 3D Bluray Disc, Bluray Disc, Divx, Dvd, Jpeg, Mp3


Yavaş Oynatma : Evet/Var


Zoom : Hayır/Yok


Divx Altyazı Desteği : Evet/Var


Ses Teknolojisi : Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS


5.1 Desteği : Evet/Var


Renk : Siyah


Bağlantılar : AV, HDMI, USB


3D : Evet/Var


Şeffaf tasarım muhteşem ses ile buluşuyor 

Samsung'un HES hoparlörleri, mükemmel stili ve şeffaf tasarımıyla daha kaliteli görünüm için yenilendi. Kablosuz arka donanım yeniden tasarlandı ve alıcı boyutu önemli derecede küçültülerek yerden tasarruf sağlanırken hoparlörlerin şık görünümü ile eşleştirildi. Hoparlörler surround ses deneyiminize Karbon Nanotüp (CNT) ve karton hamurundan oluşan hibrit yapısıyla daha fazla katkıda bulunur. Ses bozulmasını azaltan hoparlörler artık daha hafif ve eskiye nazaran çok daha yüksek ses berraklığı sağlamakta. Bu şık ses sistemi ile hem gözlerinize hem de kulaklarınıza bir ziyafet çekin.

 

Her şeyi yüksek çözünürlükte HD ses ile dinleyin 

Eğlence deneyiminizi baş döndürücü gerçeklikteki HD ses ile tamamlayın. Orijinal seslerin kalitesini ve zenginliğini çok daha net bir şekilde yeniden oluşturur, sizi canlı ses kaynağına daha da yaklaştırır. HD sesin ne kadar daha iyi olduğu hakkında size bir fikir verebilmek için CD'lerin sadece 44.1 kHz/16-bit, HD sesin ise 192 kHz/24-bit olduğunu, böylelikle çok daha fazla dijital detay elde edileceğini söylememiz yeterli olacaktır.


 

Cihazlarınıza ve internete kablosuz erişim 

İnternete erişim Samsung Blu-ray Disk Oynatıcı ile çok daha kolay. İçindeki kablosuz LAN ile harici bir cihaz ekleme sıkıntısı olmaksızın internete ve uygulamalara ulaşabilirsiniz. Samsung BDP'ler, ev eğlence cihazlarınız arasında şimdiye kadar olmadığı kadar kolay bir şekilde bağlantı sağlayan DLNA içerik paylaşım yeteneği ile birlikte gelmektedir. BDP'ler daha hızlı ve dengeli performans sağlayan Çift Bant Wi-Fi ile sunulmaktadır. Zamanınızı kablolara daha az bağlı kalarak ve daha hızlı erişim sağlayarak geçirin.


 

Full HD 3D eğlenceyi deneyimleyin

 

Evinize sizi daha çok saran olağanüstü 3D deneyimini götürün. Full HD 3D ile 3D ev eğlenceniz, aldığınız keyfi en üst seviyeye çıkaracak güçlü özelliklerle, hayal ettiğinizden çok daha heyecan verici ve canlı olacak. Duyularınızı yeni gerçekçi 3D HD sarsın.
Benzer Ürünler