Samsung HW-F751 2.1 Kanal 310W Soundbar

Samsung HW-F751 2.1 Kanal 310W Soundbar

Marka : Samsung
* 491,98 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung HW-F751 Soundbar

 

Sıcak ve zengin Hi-Fi ses kalitesi

Odayı Samsung Soundbar'in sıcak ve zengin renkleriyle doldurun. Lambalı Amfi, en temiz ve saf sesi sağlamak için gereksiz gürültüyü filtreler. Siz en sevdiğiniz filmi veya diziyi izlerken ya da en sevdiğiniz şarkıyı dinlerken odanın içinde sıcak, zengin ve her tarafı kaplayan bir ses yayılır. Soundbar ve lambalı amfi sayesinde her şeyi mükemmel duyacaksınız.


 

Eğlenceyi ikiye katlamak için kablosuz olarak bağlanın ve paylaşın

SoundShare ile daha iyi ses elde etmek için televizyonunuzu ve Soundbar'ı bağlayın. Soundbar ve televizyon arasında yer kaplayan kabloların olmaması, yaşam ortamınızda temiz bir görünümün olmasını sağlarken her iki sistemin ince ve şık tasarımını ortaya çıkarmanızı sağlar. Soundbar'ı ve televizyonu tek bir televizyon kumandasından kolayca kontrol edin. Bluetooth veya HDMI bağlantısı ile aynı anda televizyonunuzun ve Soundbar'in sesini açıp yönetebilirsiniz. * SoundShare, sadece seçilen Samsung 3D televizyonlarda mevcuttur. [2013] LED Serisi 6400 veya daha üstü ve PDP Serisi 5500 veya daha üstü. (6200 Modelinde geçerli değildir) [2012] LED Serisi [ 6100 ] veya daha üstü ve PDP Serisi 550 veya daha üstü.

 

 

Televizyonunuza yakışacak şık metal tasarım

Şık tasarımlı Samsung Soundbar'dan çıkan sıcak ve zengin sesleri dinleyin ve izleyin. Soundbar'in metal tasarımı, dekorunuzu eşsiz kılar ve Samsung televizyonunuzu da mükemmel tamamlar. Eğlence bileşenlerinize modern bir görünüm ve şık bir hava katar. Müziğin sesi yükselirken Lambalı Amfi'nin parlayışını izleyin. Kablosuz çerçeve sayesinde Soundbar'ın kurulumu kolaydır ve mükemmel ses çıkarırken temiz ve şık bir görünüm yaratır.

 

 

Kolay kurulumla zaman ve efor tasarrufu sağlayın

Soundbar'i duvara monte ederek alanınızı mümkün olduğunca genişletin ve televizyonun önüne orta eşyası olarak yerleştirin. Dahili kurulum sensörü, hoparlörün konumunu otomatik olarak algılar ve sesi maksimum çıkış ve optimum ses kalitesi için kalibre eder. Bu akıllı ses sistemi, her nerede olursa olsun kesinlikle tarzınızı ve yüksek ses kalitesini uyumlu hale getirecek.


 

Her açıdan her tarafı kaplayan ses

Samsung Soundbar, sinema deneyimini evinize taşıyor. 3D Sound Plus, sesi hareketle ve görüntünün derinliğiyle eşleştirecek şekilde senkronize ederken yeni Dikey Çevresel Ses, odayı yerden tavana güçlü gerçekçi sesle doldurur. Soundbar üst ve ön hoparlörü, tavandan akan ve zeminden yükselen sesi gönderir. Böylece gökyüzünde parlayan ve yükselen havai fişeğin seslerini dinleyebilir ve hissedebilirsiniz. Soundbar'ın Dikey Çevresel Ses özelliğiyle film sahnelerini ve dizileri mükemmel şekilde tasvir edin.


 Benzer Ürünler