Samsung HW-H551 2.1 Kanal 320W Soundbar

Samsung HW-H551 2.1 Kanal 320W Soundbar

Marka : Samsung
* 307,36 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung HW-H551 Soundbar

 

Çok çeşitli dinleme pozisyonlarında gelişmiş surround ses

Surround Ses Genişletme ile Samsung ses sisteminizin sunabildiği en uygun dinleme alanı genişler ve sesin fiziksel yüksekliği TV ekranının seviyesine yükselir. Böylece standart hoparlörlerle olduğu gibi bir ayrışım gerçekleşmez, doğrudan televizyonunuzdan dışarı geliyormuş gibi hissedilen daha zengin bir surround ses duyulur. Artık gerçekten sizi içine alan surround efektleri ile gerçekçi, gerçeğe yakın bir ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.


 

Akıllı telefonunuzu kullanarak hoparlörleri etkinleştirin

Bluetooth uyumluluğu sayesinde, hoparlörleri uzaktan etkinleştirmek için akıllı telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bir kez hoparlörleri, akıllı telefonunuzla eşlediğinizde hoparlörlerinizi akıllı telefonunuzdan seçerek hızla ve kolayca çalıştırabilirsiniz. Bu kadar basit. Hoparlörlerinizi bir güç kaynağına bağlı oldukları sürece sadece tek bir dokunuş ile çalıştırabilir ve yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarabilirsiniz.


 

Eğlenceyi iki katına çıkarmak için bağlayın ve kablosuz olarak paylaşın

TV Sound Connect ile daha iyi ses elde etmek için televizyonunuz ile Soundbar'ı Bluetooth üzerinden kolayca bağlayın. Soundbar ve TV arasında kabloların olmaması her iki sistemin ince ve şık tasarımını ortaya çıkarırken aynı zamanda yaşam ortamınızda temiz bir görünüm sağlar. Soundbar ve televizyonunuzu kolayca tek bir TV kumandası ile kontrol edin. Bluetooth veya HDMI bağlantısı ile TV ve Soundbar'ınızı aynı anda açabilir ve ses düzeylerini ayarlayabilirsiniz. ? TV Sound Connect özelliği, LED F6100-F6170 dışında 2013 Samsung 3D TV'den başlayan modellerde sunulmaktadır.


 

Bas seslerindeki zenginliği yaşayın

Gerçekten doyurucu bir ses ortamı sağlamak için Soundbar'ın basitliğini kaliteli gürleyen bas seslerle birleştirin. Samsung Soundbar'a eşlik eden süpersonik sub-woofer dinleme deneyiminize dinamik ve zengin bas seslerle katkıda bulunur. Kablosuz tasarımı, kurulumu ve odada en iyi bas etkisi sağlayacağı en uygun yeri belirlemenizi kolaylaştırır. Kablosuz Soundbar ile ses deneyiminizin sınırlarını genişletin.
Benzer Ürünler