Samsung HW-H7501 8.1 Kanal 320W Curved Soundbar

Samsung HW-H7501 8.1 Kanal 320W Curved Soundbar

Marka : Samsung
* 441,67 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung HW-H7501 Curved Soundbar

 

Kavisli UHD TV'niz için mükemmel tamamlayıcı

Kavisli Soundbar, Samsung Kavisli UHD TV'niz için mükemmel bir ortaktır. Üstün ince yapısı, televizyonun eğimine uygun alüminyum metal kaplaması ile etrafınızı inanılmaz bir sesle sarar. *Bu Soundbar 2014 HU7, (HU7100 modeli hariç), HU8 ve HU9 serileri Samsung UHD Kavisli TV'ler ile uyumludur.


 

Güçlü sesi deneyimleyin

Harika televizyonlar için harika ses gerekir. Kavisli Soundbar, kavisli televizyonunuzun 320 watt, 8.1 ch surround ses etkisini artırmak üzere her iki tarafa yerleştirilen hoparlörler ile çok daha etkili ses deneyimi sunar.


 

Çok daha farklı dinleme konumlarında iyileştirilmiş surround ses 

Surround Ses Yayılımı ile, Samsung cihazınızın optimal dinleme alanı genişler ve ses yüksekliğini televizyon ekranının ses yüksekliğine kadar çıkartır ve böylelikle konvansiyonel hoparlörlerle yaşanan kesinti hissi yaşanmaz ve surround sesin doğrudan televizyonunuzdan geliyor gibi olmasını sağlar. Artık, sizi çepeçevre saran surrond etkisi ile gerçekçi ve gerçek hayattakine benzer ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.


 

Eğlenceyi ikiye katlamak için kablosuz bağlanın ve paylaşın

Televizyonunuzu ve Ses Barını Bluetooth üzerinden kolaylıkla bağlayarak TV Sound Connect ile daha iyi ses elde edin. Ses Barı ve televizyonunuzun arkasından olanan kablolar olmaksızın her iki sistemin de ince ve şık tasarımını ortaya çıkartabilir, oturma odanızda düzenli bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ses Barını ve televizyonunuzu tek bir televizyon uzaktan kumandası ile kolaylıkla kontrol edin. Bluetooth veya HDMI bağlanabilirliği ile televizyonunuzun ve Ses Barınızın sesini açabilir ve yönetebilirsiniz.


 

Hoparlörleri akıllı telefonunuz ile etkinleştirin 

Bluetooth uyumluluğu sayesinde, akıllı telefonunuzu kullanarak hoparlörlerinizi uzaktan açabilirsiniz. Hoparlörlerle telefonunuzu bir kez eşleştirdikten sonra hoparlörleri akıllı telefonunuz üzerinden seçerek hızlı ve kolay bir şekilde açabilirsiniz. Bu kadar kolay. Hoparlörler güç kaynağına bağlı olduklarında tek bir dokunuşla yüksek kalitede sesin keyfini çıkartabilirsiniz.
Benzer Ürünler