Samsung MS23F301EAW/ND 23 Lt 800W Mikrodalga Fırın

Samsung MS23F301EAW/ND 23 Lt 800W Mikrodalga Fırın

Marka : Samsung
* 42,50 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung MS23F301EAW/ND Mikrodalga

 •  

 • Samsung F300G mikro dalga fırınla dakikalar içinde ev yapımı yiyecekler hazırlayın


  • Gelişmiş teknoloji, arttırılmış işlevler ve seçkin tasarım özellikleri, zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlarken mükemmel şekilde pişirilmiş yiyecekler sunar


  Kolaylaştırılmış Taze Malzemelerden Yemek Pişirme

   

   

  Samsung F300G mikro dalga fırın sayesinde ısıt ye hazır yiyecekler yerine sağlıklı ev yapımı yiyecekler yapın. 20 ön ayarlı pişirme moduyla dakikalar içinde taze yiyecekler hazırlayabilirsiniz.


  Mutfağınızın Görünümünü Zenginleştirin

   

   


  Uyumlu tutma kolu, kristal mavisi ekran ve ayrıntılı gümüş kadran ile ince çizgili model dış yapılı siyah ön cam yüzey özelliğine sahip şık F300G mikro dalga fırın ile mutfağınızı zenginleştirin.


  Seramikle Temiz Tutun

   

   


  F300G mikro dalga fırın, temizlemesi kolay ve çizilmeyen ya da zamanla rengi solmayan düz bir seramik iç yüzey özelliğine sahiptir. Anti-bakteriyal ve çizilmeye dayanıklı iç yüzey uzun süreli kullanım için yapılmıştır.

  ECO Modu ile Paradan Tasarruf Edin

   

   


  Yeni Samsung F300G üzerindeki ECO Modu ayarı, enerji faturalarınızdan tasarruf sağlayan belirgin şekilde azalan güç kullanımı ile en az bekleme güç tüketimini sağlar.


   


  Mükemmel Pişmiş

  Daha geniş kapsama ve daha doğru ısı dağıtımı için fırın haznesindeki üç yuva üzerinden iletilen Üçlü Isıtma Sistemli mikro dalgalar sayesinde her zaman mükemmel şekilde pişmiş yemekler hazırlayın.


   


  Favori Geleneksel Tarifleri Tadın

  Samsung F300G mikro dalga fırında geniş çeşitlilikte ön programlı yerel yemek tarifleri arasından seçim yapın ve basit bir düğme dokunuşuyla tanıdık lezzetlerin keyfine varın.  Benzer Ürünler