Samsung RT32K5000WW A+ 320 Lt NoFrost Buzdolabı

Samsung RT32K5000WW A+ 320 Lt NoFrost Buzdolabı

Marka : Samsung
* 129,84 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung RT32K5000WW Buzdolabı

  

Buzdolabının her tarafında Nem Dolu Tazelik


Yalnız Twin Cooling PlusT geleneksel bir TMF'de 30% olan nemliliği 70% oranıyla sağlayarak buzdolabındaki yiyeceklerin tazeliğini korumak adına elverişli bir ortam yaratır. Böylece içindeki malzemeleri kurumadan, daha uzun süre taze tutar.


 

Lezzetli, kokusuz donmuş yiyecekler


 

Twin Cooling PlusT sistemi beklenmedik kokuların buzdolabından dondurucu bölmesine yayılmasını durdurmak için bölmeleri ayrı ayrı soğutur. Böylece donmuş yiyeceklerin orijinal tadı daha uzun süre korunur.


 

Talep üzerine 5 Dönüşüm Modu


 

Saklamada üstün esneklik sağlar. Farklı sebeplerden veya özel durumlardan dolayı taze tutmanız gereken tüm yiyecekler için dondurucunuzu bir buzdolabına dönüştürün. Ya da özelliklere bağlı olarak enerji tasarrufu için kapalı* moduna alın.


 

Buz oluşturur ve içecekleri soğutur


 

Hızlı dondurma veya soğutma için güçlü soğuk havayı hızlı bir şekilde iletir. Tek bir dokunuşla Power Cool (Güçlü Soğutma) özelliği yiyecek ve içecekleri çabucak soğuturken Power Freeze (Güçlü Dondurma) özelliği dondurma veya donmuş yiyeceği katılaştırmak ve buz yapmak için mükemmeldir.


 

Daha sessiz ve az enerjiyle daha uzun süre çalışır 


 

Dijital İnverter Teknolojisi soğutma talebine karşılık kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlar. Daha az enerji tüketir, sesi azaltır ve uzun ömürlü performans için eskime ve yıpranma oranını düşürür.


 

Havayı hijyenik bir şekilde temiz ve taze tutar


 

Bir Antibakteriyel Koruyucu buzdolabını temiz ve hijyenik tutar. Hava Aktif Karbon filtreden geçerek sürekli olarak sterilize ve dezenfekte edilirken antibakteriyel filtre bakterileri yok eder.


 

İçindeki her şeyi net olarak görün 

 

Yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince, daha şık ve daha tasarrufludur. Üst ve yan taraflarda yerleştirilen lambalar her köşeyi güzel ve parlak bir şekilde aydınlatarak daha iyi görünürlük sağlar.


 

Net Genişlik : 60 cm

Net Kasa Menteşeli Yüksekliği : 171,5 cm 

Kapı Tutacağı ile Net Derinlik : 67,2 cm 

Kapı Tutacağı olmadan Net Derinlik : 67,2 cm 

Kapı olmadan Net Derinlik : 60,5 cm 

Paketleme Genişliği : 63,1 cm 

Paketleme Yüksekliği : 178 cm 

Paketleme Derinliği : 69,9 cm 

Net Ağırlık : 57 kg

 

Paketleme Ağırlığı : 62 kg