Samsung SM-R3500 Gear Fit Akıllı Saat

Samsung SM-R3500 Gear Fit Akıllı Saat

Marka : Samsung
* 44,00 TL 'den başlayan taksitlerle

Samsung Türkiye Yetkili Satıcısı Güvencesi. 2 Yıl Samsung Türkiye Garantisi.

Peşin Fiyatına 9 Taksit İmkanı. Ücretsiz Kargo

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

 

 

ÖZELLİKLERİ

  

Değiştirilebilir Bantlar

Samsung Gear Fit gelişmiş kavisli Süper AMOLED dokunmatik ekran gösterimi ve değiştirilebilir bantlar en zor etkinlikler sırasında bile tarz görünmenizi sağlar.

* Ekstra kayışlar ayrı satılır


 

Kişisel Sağlık Motivasyoncusu

Kalp Atış Sensörü ile, Samsung Gear Fit etkin olarak destek alacağınız ve fitnes hedeflerinizi başaracağınız gerçek zamanlı koçluk sağlar. Samsung giyilebilir cihazları için mevcut olan bazı Samsung Sağlık/Fitness uygulamaları ve ilgili servisleri, Samsung tablet cihazlarla uyumlu olmayabilir.


  

Bağlantı Bildirimi

Samsung Gear Fit sizi bağlantıda kalmanızı sağlayan anlık bildirimler, e-postalar, SMS, gelen çağrılar ve 3. parti uygulamalarla donatır.

 

 

Kişiselleştirilebilir Temalar

Samsung Gear Fit size zevkinize göre ayarlayabileceğiniz çeşitli arka plan renkleri, duvar kağıtları ve saat tasarımları sunar. 

7 / 24 Giyilebilir

Samsung Gear Fit'in daima açık aktivite izleme özelliği, gün içinde aktivitelerinizi takip etmenizi ve toza ve suya dayanıklı koruması (IP67) ile her zaman maceraya hazır olmanızı sağlar. 

Kolay Etkileşim

Samsung Gear Fit çağrıları mesajla reddetme, mesajlara hızlı yanıt verme ve alarmları kontrol etme gibi temel fonksiyonları kolaylıkla kontrol edebilmenizi sağlar.

 

  

Cihaz Uyumluluğu

 Samsung Gear Fit çeşitli Galaxy akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu olduğundan cihazlarınızla bağlantıda kalmanızı sağlar. 

* Samsung Gear 17 cihaz modeli ile uyumludur ve uyumlu modellerin sayısı artacaktır. 

Samsung giyilebilir cihazlar için mevcut uygulamalar ve ilgili hizmetler, *Samsung Gear Manager / Gear Fit Manager uygulamasını desteklemeyen cihazlarla uyumlu olmayabilir.

*Samsung Gear Manager : Gear, Gear2, Gear2 Neo

*Gear Fit Manager


 

 Benzer Ürünler