Samsung Telefon Fiyatlari

Günümüzde telefon denilince aklımıza ilk SAMSUNG gelmektedir. Samsung'un yeni modelleri arasında yer alan Galaxy A serisi sitemizde en uygun samsung telefon fiyatları ile yer almaktadır. Yenilikçi ve çarpıcı tasarımıyla dikkat çeken telefonlar, Tamamı metal gövdesiyle de göz doldurmaktadır.

Kampanyalı Samsung Telefon Fiyatları

Telefon alırken Teknoloji ve hız gibi özelliklere daha fazla önem veriyorsanız sizlere Gakaxy S serisini tavsiye edebiliriz. Özellikle S6 serisi Metal ve camın kusursuz kıvrımlarıyla sizi büyüleyecek, renklerdeki eşsiz parlaklığıyla görsel bir şölen yaşatacaktır. S6 EDGE modeli 32 GB'lık hafızasıyla bilgilerinizi depolama konusunda sizi tatmin edecektir. Edge model samsung telefon fiyatları 2.300 TL - 2.500 TL civarındadır. Ayrıca 1 senelik dijitürk üyeliğini de hediye olarak sunmaktadır.

Samsung Telefon Fiyatları listesi

Telefonumu hem bilgisayar hem de arama yapmak için kullanacağım derseniz Galaxy Note serisi tam size göre. Spen ile sosyal medyanıza yorum yapabilir, e-postanızdaki yazışmalarınızı hazırlayabilir, çizimlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Ayrıca Spen' in arka ucundaki kavisli kısım avuç içinizle mükemmel uyum sağlar. Bir kalemin yapabileceklerine inanamayacaksınız. Bilgisayar gibi kullanılan bir telefonda şarjınızın bitmemesi gerekir. Hızlı şarj özelliği taşıyan bu seride samsung telefon fiyatları arasında uygun bir yere sahiptir.

En Uygun Samsung Telefon Fiyatları

Kendi stilinize uygun çok seçenekli renkleriyle yeni nesilin ilgi odağı olan SAMSUNG telefonlar, şık tasarım, güçlü performans, gelişmiş kamera özellikleri ve fiyatı bakımından da uygun samsung telefon fiyatları listesinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Samsung Telefon Fiyatlari
Tüm Markalar
1
2.651,00 TL KDV Dahil
3.000,00 TL KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Ücretsiz Kargo
1.672,00 TL KDV Dahil
1.799,00 TL KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Ücretsiz Kargo
2.141,00 TL KDV Dahil
2.500,00 TL KDV Dahil

Sıralama Seçiniz

1