Samsung WAM6500 360 Kablosuz Hoparlör

Samsung WAM6500 360 Kablosuz Hoparlör

Marka : Samsung
* 222,53 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung WAM6500 Hoparlör

 

Wireless Audio - 360'ın Hikayesi 

ABD'de son teknolojiye sahip yeni bir ses laboratuvarının kurulması, devrim niteliğindeki ses cihazları geliştirme görevimizde yeni bir adım atmamızı sağladı. En yetenekli ses araştırmacılarımız ve mühendislerimiz, sizlere dünya sınıfında ürünler sunmak için yeni iletim ve gelişmiş bilgisayar modelleme yöntemleri uygulamıştır.


 

360 her yöne ses 

Sesi tek bir yöne ileten geleneksel hoparlörlerin aksine, Samsung'un sesi her yöne eşit olarak dağıtan Ring Radiator teknolojisi sayesinde Wireless Audio - 360 bütün odayı sesle doldurur.


 

Dekorasyonlarla uyum sağlamak için tasarlanmıştır (Kablosuz)

Şık, aerodinamik yuvarlak tasarımı ve Wireless Audio - 360'nın çeşitli stil sahibi kaplamaları, bütün ev dekorasyonlarıyla eşsiz bir uyumu yakalamaktadır. Kablosuz yerleşik bir pilin rahatlığı sayesinde ürünü evinizin herhangi bir yerine, hatta dışarıya yerleştirebilirsiniz.


 

Müzik akışınızın tamamını Wi-Fi hoparlörlerle çok daha kolay gerçekleştirin

Wireless Audio Multiroom, Wi-Fi özellikleri sayesinde müzikten daha fazla zevk almanızı sağlar. Tüm yapmanız gereken, Multiroom Uygulamasına erişerek internet üzerinden sahip olabileceğiniz en iyi müzik akış hizmeti aboneliklerini Wi-Fi hoparlörlerin inanılmaz ses kalitesi ile deneyimleyin.


 

Yeni Multiroom Uygulama 

Kolay bir kurulumla ve Multiroom App'in yeni kullanışlı UI'siyle müziğe daha kolay erişin. Kolay şarkı seçimi için tekerlekle dokunmatik arama yapma, başlattıktan sonra ana sayfa ekranından doğrudan oynatma ve menüler arasında hızlı geçiş yapma özellikleri mevcuttur.


 

Multiroom Bağlantı

Tek bir müzik kaynağını, birden fazla sayıda ses cihazında ve değişik yerlerden kontrol etmek ve paylaşmak Samsung'un Multiroom Uygulaması sayesinde Multiroom Link çözümüyle daha kolay. TV, Soundbar, HES, BDP ve diğerlerinde müziğinizi kontrol edin.


 

HD Ses Oynatma

Olağanüstü gerçekçi HD sesle, canlı ses hissine yaklaşın. 192 kHz / 24-bit örneklemeyle orijinal sesin kalitesini ve zenginliğini yakalar.

 Benzer Ürünler