Samsung WW90K5410UW/AH A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Samsung WW90K5410UW/AH A+++ 9 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Marka : Samsung
* 271,63 TL 'den başlayan taksitlerle

Teslimat ilini seçiniz :

 

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Samsung WW90K5410UW/AH Çamaşır Makinesi

 

Yıkama Kapasitesi : 9 kg

A+++ enerji sınıfından %40 daha tasarruflu

Maksimum Devir Hızı : 1400 devir

Digital Inverter Motor-10 yıl Motor Garantisi

Voltaj Koruma

Seramik Rezistans

Akıllı Kontrol 15 dk.

Hızlı Yıkama

Boyutlar ( G*D*Y) 600*550*850

 

Yıkama sırasında kolayca ekleyin

 

 

 Bir gömleği mi unuttunuz? Add Wash makineniz çalışmaya başladıktan sonra unutulan kıyafetleri kolay ve hızlı bir şekilde eklemenizi sağlar. Ayrıca yalnızca durulamak veya kurutmak istediğiniz elde yıkanan kıyafetleri kolayca ekleyebilirsiniz.

 

Kabarcıkların inkar edilemeyen performansı

 

 

Eco BubbleT teknolojisi düşük sıcaklıklarda bile güçlü temizlik sağlar*. Deterjan köpüklere dönüşerek kumaşa hızlıca nüfuz eder ve kirleri kolayca çıkarır, aynı zamanda kumaşı korur ve enerji tasarrufu sağlar.

 

Yoğun Leke Çıkartma

 

Bir düğmeye dokunuşla, Bubble Soak teknolojisi çok çeşitli ısrarcı lekeleri çıkartır. Çamaşırlar tamamen köpük içinde ıslatılarak lekelerin yumuşaması ve etkin bir şekilde çıkması sağlanır.

 

Akıllı çalışır. Genç kalır.

 

 

Dijital İnverter Motor üstün enerji verimliliği, minimal ses ve uzun ömürlü performans sağlar. Daha sessiz ve daha güçlü performansa rağmen bir Evrensel Motora göre daha az enerji tüketimi sağlayan güçlü mıknatıslar kullanır. Ayrıca fırça kullanımını ortadan kaldırarak olağanüstü dayanıklılık sağlar - 10 yıllık garanti ile desteklenmiştir.

 

Kolay Problem Bulma

 

Akıllı Kontrol otomatik hata izleme sistemi problemleri algılar ve tanımlar. Bir akıllı telefon uygulaması yardımı ile problemlerin kolaylıkla düzeltilmesini sağlar. Size vakitten tasarruf sağlarken servis çağırma zahmetinden de kurtarır!Benzer Ürünler