1971 yılında ilk temellerini attığımız firmamız, sürekli gelişim içerisinde, müşteri memnuniyetini her zaman kendine ilke edinmiş, yılların getirdiği birikimle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Portakal A.Ş. tüketici elektroniği alanında bünyesinde bulunan markalar ile Türkiye'de 1200'ün üzerinde bayi ve 50'ye yakın mağaza ile hizmet vermeye devam etmektedir. Markalaşma sürecimizde, şeffaflığı, müşteri memnuniyetini ön plana alıp, en uygun fiyatlarla, en kaliteli ürünleri sizlere sunmak üzere, Portakal A.Ş. deneyimini internete taşıyıp, bütçenizin vitamini olacak onlineportakal.com e-ticaret sitesini açtık. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

 

2007 senesinde Tunç-Tuğhan Portakal Dayanıklı Tüketim Malları Turizm Sanayi İthalat İhracat Maden Müteahitlik Maden ve İnşaat Limited Şirketi'ni de bünyesine katarak büyümesine devam etmiştir. 2002 yılında Ankara'nın Etlik semtinde yer alan merkezden yönetimi sağlanan firmamız Türkiye'nin birçok yerinde hizmet etmektedir. Ayrıca ;kamu yararına olan hizmetleri bu edinmiş olduğu tecrübeyle başlamış ve sonradan kooperatifler ve ortaklıklarla inşaat sektöründe de varlık göstermeye başlamıştır.

 

Misyonumuz gereği; önce müşteri memnuniyeti ve her zaman müşteri haklıdır ilkesi ile yolumuza hızla devam etmekteyiz. Bu ilkemiz gereği yolumuzda sağlam adımlarla hem tüketiciyi hem bayilerimizin çıkarlarını koruyarak vizyonumuz doğrultusunda büyümeye devam edeceğiz.

 

Saygılarımızla Portakal A.Ş


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR